anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Przeniesienie: Czekałeś chwile? idź bezpośrednio do allegro.pl

wk2802
#7 Wielbiciel#

Witam, Czy po kilku minutach nieużywania strony , automatycznie wywala Was na stronę główną stronę Allegrp.pl , po wcześniejszym wyświetleniu napisu: "Czekałeś chwile? idź bezposrednio do allegro.pl"

wk2802_1-1719135773923.png

poprzez stronę poniżej

wk2802_0-1719135753156.png  ?

Nie chcę aby to działało.

Dziękuję za wszelkie pomocne informacje i sugestie

 

oznacz moderatorów
35 ODPOWIEDZI 35

Santonix
#2 Obserwator#

Cześć, stwórz plik txt o treści:

@@||linkbux.com/track
@@||stvkr.com/

Zapisz go gdzieś. Wejdź w ustawienia Opery, Ochrona prywatności, Blokuj reklamy i przeglądaj Internet do trzech razy szybciej, Blokowanie reklam – zarządzaj listami. Na samym dole jest Listy użytkownika, dodaj tutaj stworzony plik.

oznacz moderatorów

wajhowy
#8 Zapaleniec#

Witam mam podobny problem z Chrome.

Co jakiś czas jakiekolwiek klikniecie na portalu allegro przekierowuje mnie na link pdt.tradedoubler.com z jakimiś zmiennymi na końcu.

Co to za dziadostwo, ktoś wie ?

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@wajhowy czy próbowałeś wyczyścić pamięć podręczną przeglądarki? 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

wajhowy
#8 Zapaleniec#

Jasne, nawet przeglądarkę zmieniłem na inną wersję. Odnotowałem to na 2 komputerach. W pracy i w domu. W obu miejscach używam tych samych wtyczek. Obstawiam jakąś wtyczkę jako winnego ale nie mogę zlokalizować jaka to. Wszystkie wtyczki pochodzą z Chrome Web Store i są legalne. 

Bardzo trudno zlokalizować kto podrzuca mi link na [pdt.tradedoubler.com] bo jest to nieregularny sposób działania przeglądarki. Występuje dość rzadko ale w najgorszych chwilach. Czasami przy próbie zapłaty a czasem radonowo po kliknięciu na skrót z paska ulubionych na link do strony allegro z wybraną ulubioną kategorią.

Na innych stronach to nie występuje, mogę przeklikać cały internet świata łącznie ze stronami Afganistanu i Burkina Faso i tego nie zaznam. Czasami spotykam to po pierwszym kliknięciu w link allegro zapisany w ulubionych gdy przegladarka zostaje uruchomiona po raz pierwszy w danym dniu. Jakby [jakiś ciul z allegro i ich umowie z tradedoubler] sprawdzał czy dziś było już przekierowanie.

Jak pisałem nie ma to regularności, wiec wyłączanie 15 wtyczek i sprawdzanie po kolei zajęłoby mi wieki. Zauważyłem że uBlock raz przyblokował mi te przeniesienie i wykrył podejrzane przekierowanie z listy filtrów (Peter Lowe’s Ad and tracking server list).

 

Kilku krotnie tesowałem randomowo na Operze zwykłej, nie FX. Nie odnotowałem jeszcze ani jednej próby przekierowania.

 

Te przekierowanie wygląda następująco, wczytuje się strona allegro zapisana w ulubionych, jest chwile wyświetlana, ale dosłownie 1s. Po czym następuje przekierowanie na [pdt.tradedoubler.com] z masą zmienych GET w adresie. Czasami miałem wrażenie że można z nich wyciągnać nazwy portali, chyba raz pojawiło się ceneo.pl, i jakis inny portal podobny do allegro.

oznacz moderatorów

milka1234567890
#18 Luminarz#

Coś ustawiałeś?

oznacz moderatorów

wk2802
#7 Wielbiciel#

Nie, nic nie zmieniałem od dawna

oznacz moderatorów

maciekdak
#7 Wielbiciel#

u mnie jest taki sam problem od kilku dni

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@maciekdak tak jak napisała Ola, sprawdź działanie strony w trybie incognito, z wyłączeniem wszystkich wtyczek typu adblock. 
Jeśli problem będzie wciąż występować, proszę o przesłanie zrzutów ekranu z włączoną konsolą. Chodzi o aktualny zrzut ekranu z widoczną godziną oraz paskiem adresowym strony z kolejno podejmowanych kroków (może być także filmik).
Ważne, abyś w tym czasie uruchomił narzędzie deweloperskie (zazwyczaj z klawisza F12) i w nim wybrał zakładkę konsola

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

wk2802
#7 Wielbiciel#

Witam, Czy znalazłeś rozwiązanie tego problemu?

oznacz moderatorów

megatowary_pl
#9 Pomysłodawca#

Mam to samo od kilku dni, w adresie też odniesienie do kelkoo.pl

 

oznacz moderatorów

ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@megatowary_pl Sprawdź to w innej przeglądarce lub w trybie incognito, bo to prawdopodobnie wina którejś ze wtyczek dodanych do przeglądarki. 

oznacz moderatorów

wajhowy
#8 Zapaleniec#

Moje ustalenia prowadzą do wtyczek :

1. pip-obraz-w-obrazie

2. Pobierz filmy z Facebooka 5.0.5
 
Pierwszą wyrzucałem i dodałem inną, a drugą póki co wyłączyłem. Chwilowo od 2 dni nie stwierdzam problemu. Nadal się przygladam.
oznacz moderatorów

mwasil
#1 Nowicjusz#

wajhowy miałem ten sam problem, usunięcie wtyczki PIP faktycznie pomogło, dziękuję.

oznacz moderatorów

lucianoNH
#7 Wielbiciel#

Ten sam problem od jakiegoś czasu na kelkoo pomógł mi Malwarebytes oraz JRT do usuwania robaków z komputera, na https://pdt.tradedoubler.com  jeszcze nie znalazłem sposobu, na chwilę pomogło wrzucenie domeny pdt.tradedoubler do blokowanych ale po godzinie mam powtórkę, najlepsze jest to kupuje produkt chce przejść do płatności i wtrąca się pdt.tradedoubler ze swoim linkiem afiliacyjnym i mnie przekierowuje na główną stroną allegro. Muszę się cofnąć żeby zapłacić za produkt, firma tradedoubler do jakiś scam jest.  

oznacz moderatorów

wajhowy
#8 Zapaleniec#

usun wtyczki 

1. pip-obraz-w-obrazie

2. Pobierz filmy z Facebooka 5.0.5
z chroma
oznacz moderatorów

Barto017
#2 Obserwator#

Używam Chrome'a bez wymienionych wyżej wtyczek i mam ten sam problem również na stronach konesso.pl, cyfrowe.pl, pl.**piiip**s.com i jeszcze innych. Z tego, co widzę, przekierowanie następuje tylko w sklepach. Po wyświetleniu się komunikatu „Czekałeś chwilę?..." ładuje się oferta losowego przedmiotu albo strona główna witryny. Dopiero za drugim razem można normalnie przejść do szukanej oferty.  

oznacz moderatorów