anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Przesyłka utknęła na magazynie Allegro One Box

juzef_19
#7 Wielbiciel#

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_  Witam, w dalszym ciągu nie dostałem informacji zwrotnej co dzieje się z moja przesyłka, od tygodnia jej status nie uległ zmianie, nadawca wysłał towar w dniu złożenia zamówienia. Proszę o szybką odpowiedz kiedy otrzymam swoją przesyłkę. Ostatni raz kiedy zamawiam przez Allegro One Box. ALE000066BEBABF

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

kjankowski
#8 Zapaleniec#

Pomaga telefon na numer 616306022 - dowiesz się może więcej. U mnie - też dostarczanie trwa ponad tydzień paczka nie widziała automatu, a już dwukrotnie była powtórnie awizowana i dwukrotnie przekierowywana do innego automatu. Nigdy więcej zielonych automatów.

To druga moja paczka z problemami w lutym. 

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@juzef_19 bardzo Cię przepraszam za tę sytuację. Wyjaśniamy już co się dzieje z Twoją przesyłką, ale jej nadawcą jest sprzedający, więc to on jest upoważniony do złożenia reklamacji w jej sprawie. W związku z tym skontaktuj się proszę z nim w sprawie tego zamówienia i poproś aby, złożył reklamację poprzez formularz reklamacyjny lub, aby zrzekł się roszczeń do paczki, wtedy również Ty będziesz mógł złożyć reklamację. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów