anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Przesyłka w sobote

Agent555
#17 Koryfeusz#

Zamierzam kupić przedmiot, ale jeszcze się zastanawiam, ale pewnie go kupię.

 

Czy w sobotę InPost będzie dostarczał przesyłki do paczkomatów, dostawa Smart

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

Ziolko39
#21 Demiurg#

@Agent555 To jest pytanie do Inpostu > @InPost 

oznacz moderatorów

Agent555
#17 Koryfeusz#

@Inpost  w sobotę będą dostarczane przesyłki do paczkomatów 

oznacz moderatorów

Puzonix
#12 Orędownik#

@Agent555  Warto mieć na uwadze, że inpost, zgodnie z własnym regulaminem, ma 2 dni ROBOCZE na dostawę paczki. Dostawy w sobotę są DEKLAROWANE, a nie GWARANTOWANE.

Nawet jeżeli będą doręczać przesyłki w sobotę to bez żadnej gwarancji.

oznacz moderatorów

sklepRTVSAT
#12 Orędownik#

Puzonix z tego co wiem Inpost zmienił swój regulamin i czas gwarantowany dostawy to nie 2 dni a 5 dni! Za dużo mieli reklamacji więc zmienili regulamin. Będą doręczać jak poczta, czyli zanim doręczą przesyłkę zmagazynują ją kilka dni na sortowni! Tak to już się dzieje w przypadku moich przesyłek, i Inpost nic sobie z tego nie robi! 

oznacz moderatorów

Puzonix
#12 Orędownik#

@sklepRTVSAT Nie słyszałem o tej zmianie i nic mi nie sugerowało, że ich skuteczność się pogorszyła. U mnie ponad 90% przesyłek dociera na miejsce w ciągu 24h, pozostałe kilka procent w 48h. Czasami coś zaginie, ale bardzo rzadko. Oby nigdy nie poszli w ślady poczty.

oznacz moderatorów

sklepRTVSAT
#12 Orędownik#

@Puzonix  2 dni to termin deklarowany, 5 dni to termin gwarantowany. Treść regulaminu który wszedł w życie z dniem 1-03-2023r szczegóły na stronie Inpost cytuję:  Operator deklaruje dostarczanie Przesyłki do Urządzenia Paczkomat (ewentualnie do POP lub do
Odbiorcy, jeżeli taka opcja była dostępna dla Nadawcy) w terminie do dwóch (2) dni roboczych licząc od
dnia następującego po dniu nadania Przesyłki (przewidywany termin dostarczenia), jednak nie później
niż w terminie do pięciu (5) dni roboczych licząc od dnia następującego po dniu nadania Przesyłki
(gwarantowany termin dostarczenia) z uwzględnieniem postanowień § 7 ust. 13-15 oraz § 7 ust. 18
Regulaminu powyżej, dotyczących ustalania dnia nadania. Termin gwarantowany, o którym mowa
powyżej, może ulec przedłużeniu o kolejne dwa (2) dni robocze, stosownie do postanowień ust. 18-22
poniżej, przy czym Operator umożliwia w tym przedłużonym terminie odbiór Przesyłki zgodnie z ust. 18-
22 poniżej. 

oznacz moderatorów

Puzonix
#12 Orędownik#

@sklepRTVSAT Dobrze wiedzieć. Do tej pory kiedy klient pytał czy jak kupi dzisiaj to dostanie jutro odpowiadałem, że nie mogę zagwarantować wysyłkę dzisiaj, ale dostawy jutro już nie ponieważ inpost ma 2 dni robocze na doręczenie. Okazuje się, że ma 5 dni. Wychodzi na to, że wprost proporcjonalnie do rosnącej ilości paczkomatów wydłuż się czas dostawy. Ciekawy model rozwojowy 🙂

oznacz moderatorów

InPost
Ekspert InPost

@Agent555 

Informujemy, że w sobotę 8 kwietnia będą doręczane przesyłki Allegro Smart.

oznacz moderatorów

wiki0441
#13 Ambasador#

@InPost Czy to tylko w sobotę 8 kwietnia, czy w każdą? Dobrze wiedzieć, co mówić klientom 😉

oznacz moderatorów