anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Przesylka zostala nadana do paczkonatu allegro przez spezedahacego

milkajogi
#7 Wielbiciel#

Przesylka została nadana orzez sprzedającego 28 czerwca. Do dnia dzisiejszego do mnie nie doszła.Gdzie mogła zaginąć. wybrałam paczkomat allegro. Do jakiej firmy mam pisać zapytanie?

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@milkajogi 

Zapewne jest wciąż w drodze. Podejrzyj w szczegółach zakupu numer nadania i drogę przesyłki.

_____________
Kama
oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@milkajogi problemy ze skutecznym dostarczeniem przesyłki powinno się składać do sprzedawcy.  Pewnie usługa to allegro one. Podaj numer zamówienia to moderatorki coś powiedzą więcej  @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

28 czerwca to czwartek. Jak nadana po godzinie granicznej to kurier odebrał ją w piątek, więc nie ma o co robić rabanu. Przecież po drodze jest weekend 😊

 

edit : żle popatrzyłam, na lipiec 🙂 No to faktycznie trochę długo idzie, ale jak napisał @kolekcjoner608  przesyłki allegro są specyficzne i często idą jak chcą 🙂

_____________
Kama
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@milkajogi Zakup od firmy czy prywatnego sprzedającego? masz nr przesyłki? zacznij od zadania pytania sprzedającemu. Jaki był podany czas dostawy przez sprzedającego?

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Przesyłki wysyłane przez automaty paczkowe allegro idą sobie swoim wolnym rytmem i pozostaje ci jeszcze trochę poczekać ,może jutro dojdzie. Wybierając tą formę dostawy warto uzbroić się w cierpliwość .

oznacz moderatorów