anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Przywitalnia dla starych wyjadaczy i nowych wilczków, lista łobecności

atarog
#12 Orędownik#

Jak chcecie, możecie zostawić swój ślad. Odcisk palca, dłoni, nosa, ust, byle nie sikać!
Pozdrawia Was czule atarog.

oznacz moderatorów
552 ODPOWIEDZI 552

AureIia
#9 Pomysłodawca#

Wredziu, piszę z telefonu, nie msm dzwonka, chodzi mi o to, że np dostałam maila o odpowiedzi w tym wątku, że ktoś o mnie wspomniał. Klikam w link, czytam np Ciebie, klikam zatem "odpowiedź" i system mnie woła do logowania (nawet gdy że złości przy trzeciej próbie byłam zalogowania na drugiej karcie), a po tym zalogowaniu zamiast pod tym samym postem jestem tu:

Screenshot_20200304_184324_pl.allegro.jpg

oznacz moderatorów

AureIia
#9 Pomysłodawca#

Zatem raz jeszcze: miło chwilowo było, ale na tym koniec, za stara jestem, to już nie na moje nerwy. Wygląda toto beznadziejnie, nie widać, kto do kogo, a resztę już napisałam. Spadam zatem i buziaki 

oznacz moderatorów

AureIia
#9 Pomysłodawca#

IMG_20200304_185117.jpg

Nie dodalo oczywiście :

oznacz moderatorów

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@AureIiaJak to nie masz dzwonka? W prawym górnym rogu nie ma? Na komputerze to nawet fajnie to działa.

Ula

Ula
oznacz moderatorów

AureIia
#9 Pomysłodawca#

Nie mam, masz wyżej screen. Mam nadzieję, że widzisz też obraz. Uciekam, bo mnie już nerwy tluka. Pa

oznacz moderatorów

AptekaNatolinska
#14 Krzewiciel#

@xyz96  za starzy, ja już emerytka, wnuk się pojawił na świecie, ale pracuję bo lubię swoją prace w aptece, lubię gadać z ludźmi, doradzać, ja się nie wstydzę powiedzieć pacjentowi, że czegoś nie wiem, ale mogę się dowiedzieć, a szanowna/y p.dr nie może tak powiedzieć, bo pacjent szybko do niego drugi raz się nie dostanie, a do apteki zawsze może wejść. 🙂

oznacz moderatorów

Michal_Majewski_
#9 Pomysłodawca#

Można być starym wyjadaczem, ale forma tego forum na każdym kroku zniechęca do korzystania z niego. Mam monitor 23 cale, rozdzielczość 1920x1080, nie stosuję powiększania obrazu w przeglądarce, a i tak na ekranie jednocześnie widzę 1,5 wypowiedzi. 

Jeśli to ma być proste i czytelne to nie jest wstydem korzystać z poprzednich rozwiązań, które były funkcjonalne i łatwe w użyciu (mam na myśli dawne "kafejki" na Allegro). To nie jest tak, że wszystko trzeba za każdym razem projektować od nowa.

Tak naprawdę to teraz pisząc tę wypowiedź do końca nie wiem komu odpisuję, bo się ta osoba schowała nad górną krawędzią monitora 😄 😄 😄 

oznacz moderatorów

atarog
#12 Orędownik#

@Michal_Majewski_zanim odpiszesz, sprawdź komu chcesz odpisać. Dasz radę zapamiętać, jeszcze nie czas sklerozy:-) Natomiast w temacie Twoich zarzutów, pod którymi oczywiście się podpisuję - pamiętasz pewien nasz weekend w Poznaniu? Już chyba tamto coś było czytelniejsze, niż ten badziew:-D
Admini - czy "badziew" daje bana?

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@atarog na jeden "badziew" przymknę oko, ale na wiele już nie 😉 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

atarog
#12 Orędownik#

@_HolaOla_kiedyś trzeba było się bardziej się postarać:-)
Miłego dnia życzę:-)

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@atarog No ja wiem, że "kiedyś to były inne czasy" 😁 Dziękuję i również życzę dobrego piątku! 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

atarog
#12 Orędownik#

@_HolaOla_uważaj, z mojego obecnego miasta jesteś i mam blisko, żeby Ci w cztery oczy opowiedzieć, jak wyglądały te inne czasy:-)
Tylko czekaj, muszę znaleźć kogoś, kto te czasy do końca przesiedział tam, za czym wzdycha. Bo to nie byłam ja:-D
Miłej soboty:-D

 

oznacz moderatorów

Michal_Majewski_
#9 Pomysłodawca#

Kiedyś to były czasy. Dzisiaj nie ma czasów.

Aż tak się zestarzeliśmy? 😄

oznacz moderatorów

atarog
#12 Orędownik#

@Michal_Majewski_  a broda Ci siwieje? Dziecko rośnie? Ma swoje zdanie? Pracujesz? Zarabiasz? Whoa! Żonę masz!
Paczaj brat - a kiedyś broda była szczątkowa, wtyczkę kompa wyrywałeś z gniazdka coby się obronić na studiach w żona była w planach, chyba odległych. Tu pozdro dla Góralki:-***
Buziole dla Was:-*

 

oznacz moderatorów

atarog
#12 Orędownik#

@xyz96powiem Ci tak - przyszłam z sentymentu, bo ktoś tam podrzucił info. Dosłownie z sentymentu - z tęsknoty też takiej małej za starymi czasami.
Mimo, że dam radę się jakoś tu odnaleźć - skąd czas na to wziąć?
I te "jakoś" jest z trudem - bo trudno ogarnąć system odpowiedzi. Drzewo było czytelniejsze;-D

oznacz moderatorów

zmisiek1
#7 Wielbiciel#

Cześć, niektórzy mogą mnie kojarzyć z Cafe Filatelistyka 😁

oznacz moderatorów

atarog
#12 Orędownik#

Ja Cię kojarzę @zmisiek1 🙂
Dzień dobry:-)

oznacz moderatorów

zmisiek1
#7 Wielbiciel#

@atarog pytanie czy dobrze czy źle 😂

oznacz moderatorów

atarog
#12 Orędownik#

@zmisiek1dobrze:-) Ja Was wszystkich dobrze kojarzę. Trolle, stare dobre trolle nie przyszły jeszcze;-P

oznacz moderatorów

DR
#7 Wielbiciel#

Pozdrowienia dla starej i nowej ekipy :-), to już nie to samo allegro...

oznacz moderatorów