anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Przywitalnia dla starych wyjadaczy i nowych wilczków, lista łobecności

atarog
#12 Orędownik#

Jak chcecie, możecie zostawić swój ślad. Odcisk palca, dłoni, nosa, ust, byle nie sikać!
Pozdrawia Was czule atarog.

oznacz moderatorów
552 ODPOWIEDZI 552

szymela54
Maestra

@aussie_2007 Kangurku mileńki 💚, może i warto powspominać, ale to, czegośmy tutaj (a właściwie "tam") doświadczyli, jest nie do opisania. Nie do ogarnięcia, ni mędrca szkiełkiem ni okiem. Te hulanki, swawole, te bale, skandale, te tuzy, te muzy, konkursy, duskursy, te prztyczki, potyczki, te spory, wapory, czasem dramat grecki, wojny polsko-krzyżackie, nawet potop szwedzki! (dzień dobry, czy zastałem…?) 😂
Ale to już było ...
A tu wątek niby pęka w szwach, jednak frekwencja niewielka. I nie tego chyba się @atarog (którą to - jako wątkotwórczynię - najserdeczniej pozdrawiam, bo od tego powinnam była tu wczoraj zacząć) spodziewała.
Edyto, serdeczności jak nie wiem co 😙

oznacz moderatorów

aussie_2007
#9 Pomysłodawca#

Ach, Szymelu... Najtłustszą z jutrzenkowych much zupnych oddałabym za jeden wieczór w takim towarzystwie. Nawet, gdyby to miało się skończyć jakąś socjologiczną katastrofą w iście skandynawskim stylu. 😉
Ileż ja tam tuszu rozpuściłam na rzęsach... I tylko żałuję, że pożałowałam tuszu w drukarce, by ocalić te perełki.

Przytulam Twoje ciepłe słowa do serca, @szymela54 ! 💚

oznacz moderatorów

szymela54
Maestra

@aussie_2007

  Tak, najtłustszą, a ja bym dodała całe pół porcji bigosu ("z przerostem uczciwem").
A wiesz, ja nawet próbowałam kiedyś ocalać te perełki kopiując je i wklejając do stworzonego w tym celu katalogu. Szybko jednak zaniechałam tego procederu, bo trzeba byłoby kopiować całe wątki (co technicznie było nieco skomplikowane), a wyjęte z kontekstu (perełki) traciły swą moc, a niekiedy nawet sens. Zresztą zawsze można było sięgnąć do dowolnie starszych wątków i ponownie przewentylować 🤣 przeponę. A jednak nic nie jest na ZAWSZE.
Romeczka chyba coś tam gromadziła.
No właśnie, gdzie się podziała @romanach ? Może się zniechęciła? Bo faktycznie ten nowy twór (nowotwór?) jest baaardzo surowy, wielu allegrowiczów nawet nie wie o jego istnieniu (tak jak i ja do niedawna, a trafiłam tu dwa dni temu przez przypadek), a i nawigacja jest nie dość intuicyjna.

Bardzo ciepło Cię pozdrawiam 💚

oznacz moderatorów

aussie_2007
#9 Pomysłodawca#

@szymela54 

Przypuszczam że Romcia, podobnie jak większość z nas, czuje się tu trochę jak na wielkim i ludnym dworcu kolejowym. Dworce są potrzebne, ale trudno z nich zrobić miejsce przytulne i do rozmów zachęcające. Do tego trzeba zacisznej kafejki tematycznej, pluszowego fotela, konterfektów wiekowych w zdobnych ramach (lub choćby kilku pośmiertnie zmalowanych Zinów) na ścianach, zegara dyskretnie tykającego, brylantowej beczki soli do wspólnego zjedzenia, że o filiżance herbaty z trycyną nie wspomnę. Ech...
Oczy duszy mej stęsknionej widzą to wszystko poprzez szybki lokalu czeciej kategorni. I sama nie wiem już, czy widok ten rozmazan jest wzruszeniem, czy też faktem, że owe szybki powstały z ześklonego majanezu kieleckiego. 😁

A Beatce @atarog  wdzięczna jestem za ten wątek ogromnie. Bo dopóki jesteśmy - wszystko jest przecież możliwe. 😍

oznacz moderatorów

atarog
#12 Orędownik#

@aussie_2007  sama sobie jestem też czasem wdzięczna i zaskakuję się za każdym razem, bo nie sądziłam, że tak często będę zaglądać.
Ale skoro Tu jesteście to i ja będę:-)

 

oznacz moderatorów

szymela54
Maestra

@aussie_2007 

Zaciszna kafejka... Ale się rozmarzyłaś 🙂. I ja też. Ale nie wspomniałaś o tzw. "czynniku ludzkim", czy to nie on jest najważniejszy? A może lepiej...

Lepiej sczeznąć gdzieś w łachmanach, niż nie wspomnieć o Romanach.
Lepiej dać się uwieść loszce, niż zapomnieć o Mkokoszce.
Lepiej z jeżem już pobrykać, niż nie wspomnieć tu jamnika.
Lepiej w mariaż wejść z swym ojcem, niż zapomnieć tu o Zojce.
Lepiej wypić treść z nocnika, niż nie wspomnieć tu Pibyka.
Lepiej dać się zamknąć w Tworkach, niż zapomnieć Dyrektorka.
Lepiej wyjść na ignoranta, niż nie wspomnieć tu taranta.
Lepiej macać we wsi kury, niż nie wspomnieć Ekocury.
Lepiej sfajdać się w basenie, niż zapomnieć o Rgreenie.
Lepiej z węzełkiem iść na banicję niżby pominąć tutaj Edycję.
Lepiej wieść cały żywot na diecie, niżby zapomnieć tu o kaufnecie.
Lepiej zadurzyć się w szantrapie, niźli nie wspomnieć tu o Grappie.
Lepiej się zbłaźnić nielotnym wicem, niżli zapomnieć tu o Arice.
Lepiej zatrzasnąć się w klozecie, niżby nie wspomnieć o Bennecie.
Lepiej za friko zarobić w japę, niżby pominąć Rafałaczapę.
Lepiej zajeździć koników siedem, niźli nie wspomnieć tutaj Agg1.
Lepiej się zadać z tępym frycem, niżby nie wspomnieć o Moonice.
Lepiej wynurzać się w urynie, niźli nie wspomnieć o trycynie.
Lepiej od apopleksji skonać, jeśli nie wspomnieć tu sim0na.
Lepiej publicznie się posiusiać, niżby nie wspomnieć tu Wojtusia.
Lepiej zgangrenieć po kawałku, niżby zapomnieć o koszałku.

Lepiej z tasiemca spożywać kisiel, niźli wspominać tu o wedisie.

I już mi lepiej 🤣

oznacz moderatorów

wojtus-fajny
#9 Pomysłodawca#

@szymela54 

Lepiej dziedziczyć po kądzieli, kiedy w pakiecie dowcip szymeli.

 

oznacz moderatorów

szymela54
Maestra

@wojtus-fajny 

Lepiej dziedzictwa nie mieć żadnego, niż nie uściskać Wojtka Fajnego!

(Faux pas nie będzie, weszłam na taborecik) 🤗

oznacz moderatorów

wojtus-fajny
#9 Pomysłodawca#

@szymela54 

A kiedy wleziesz na taborecik,

Bądź tak uprzejma, zdejm swój berecik.

Z niego antenka drażni włosie,

Bujnie rosnące w moim nosie. 

😘

oznacz moderatorów

aussie_2007
#9 Pomysłodawca#

O, Matejko! Toż to na całym świecie ze świecą szukać drugiego tak pięknego i bardziej ludzkiego Czynnika. 💚
Piękny apel, Koszałku! Pióro Twoje w szynel sukienny przyodziane jest prawdziwym dobrem narodowem! Oraz panaceum-antidotum na wszelkie przypadłości. Bo gdy się w człeku serce i duszę ogrzeje, to żaden wirus, nawet w koronie... go nie. 😄
I choć po dyletancku skleconych, to pozwolę sobie przykleić do Twego apelu wersów kilka:

Lepiej się wykąpać w chrzanie, niż nie wspomnieć o Lashanie.
Lepiej zmienić się w birbanta, niż nie wspomnieć e-brylanta.
Lepiej z impetem siąść na kaktusie, niźli nie wspomnieć o Aristarchusie.
Lepiej wystąpić w samych trzewikach, niźli zapomnieć jaskonika...

😁

 

oznacz moderatorów

szymela54
Maestra

@aussie_2007 
O to chodziło! Tylko po co ta nieuzasadniona skromność? 😘💚 W punkt, w punkt i jeszcze raz w punkt!

Lepiej pod szafot położyć głowę, niźli nie wspomnieć o Dreptakowej!
Lepiej na dworcu konać w malignie, niżby zapomnieć tu o Enigmie!
Lepiej dać sobie uciąć laffusa, niżby nie wspomnieć tu Bazyliusa!

Czy jaskonik (właśnie bardzo intensywnie szukałam go w zawodnej pamięci) to Leszek J.?
🤗

oznacz moderatorów

atarog
#12 Orędownik#

@szymela54spodziewałam się niestety niskiej frekwencji, bo takie to oto znaki czasów naszych. Ludzie się onegdaj z cafe pożegnali. I ja to rozumiem. Włażę tu zawsze z jednego powodu - maila dostaję, że ktoś coś napisał. I ciekawi mnie kto oraz co:-)
Pozdrawiam Was ciepło i życzę miłego dnia:-)

oznacz moderatorów

Vryko
#18 Luminarz#

@aussie_2007 I gdzieś przepadła..? Bo chciałem się o te wierszydła dopytać. Masz do nich jakiś dostęp..? Bo ja żech wsio potracił...

______________
Sołtys Allegro
oznacz moderatorów

aussie_2007
#9 Pomysłodawca#

Siemanko. 😊
Romcia ma archiwum zacne, wszystko tam jest. Wczoraj rozmawiałyśmy i potwierdziła. 
Wesołych Świąt wszystkim. ❤️

oznacz moderatorów

Vryko
#18 Luminarz#

@aussie_2007 Ale ja z nią tez nie mam żadnego kontaktu! 😄 I Tobie też wesołych 🙂

______________
Sołtys Allegro
oznacz moderatorów

romanach
#9 Pomysłodawca#

Wesołych także - mam płytę z jedną z wersji, bez obrazków Wredoty. Wcięło mi gdzieś po przeróbkach kompa ostateczną wersję - nie do odzyskania do przyjazdu majstrów od kompa (studenci), a ci wrócą dopiero w lutym. Jak mi się uda (wiadomo - Blądi) - wgram na kompa i wyślę Ci plik, jak odezwiesz się na priv. Postaram się to zrobić jeszcze w tym roku. 😊

oznacz moderatorów

ifonka-zaba
#14 Krzewiciel#

@romanach  Kum, kum Blądi😀

Jak tu pisasz do kogoś gdy klikniesz "odpowiedz " to najpierw wklep małpę a potem nicka(czasami się wyświetla w podpowiedzi.) Wtedy taki delikwent będzie wywołany wiedział,ze od niego coś kcesz czy pisasz do niego 😄

____________
dla przyjaciół Żaba
oznacz moderatorów

Vryko
#18 Luminarz#

@romanach Normalnie - kocham Cię, babo 😛 

______________
Sołtys Allegro
oznacz moderatorów

atarog
#12 Orędownik#

@romanach  Wesołych Świąt:-)
Dobre duchy Was ty przywiewają:-)
Albo to cud świąt normalnie:-)

 

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@romanach Do lutego to ten plik może być już (wielokrotnie) nadpisany😏

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów