anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Przywitalnia dla starych wyjadaczy i nowych wilczków, lista łobecności

atarog
#12 Orędownik#

Jak chcecie, możecie zostawić swój ślad. Odcisk palca, dłoni, nosa, ust, byle nie sikać!
Pozdrawia Was czule atarog.

oznacz moderatorów
552 ODPOWIEDZI 552

atarog
#12 Orędownik#

to tu, obok takie, cytuję:
"hmm... jak mawiał Heniek grający Wieśka - ja ten wątek założyłam. Chyba z pół roku temu:-) I tak czasem zbłądzę znów. Bo mi mail przyjdzie, że ktoś, że coś... i sama rozumiesz - babska ciekawość pcha:-)"
To było do Ciebie @WREDZIA-W1 .... goopie te forum:-D

oznacz moderatorów

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@atarog Powiem Ci, że idzie się przyzwyczaić. Na początku też się wściekałam, ale jakoś przywykłam. Ty też przywykniesz. Trza tu takich jak Ty.

Ula

Ula
oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@atarog Na tego ostatniego, to Ty lepiej uważaj😏

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

Client:79179573
#16 Inspirator#

Witaj @atarog ,

trolle z szarej strefy już usiłują Cię zwieść i nastawić przeciwko swoim wyimaginowanym wrogom. Nie pozwól na to i ciesz się z możliwości kontaktu z wieloma starymi i nowymi znajomymi w Allegro Gadane.

Pozdrawiam,

@Client:79179573

____________

Ty też masz dość CZARNEJ LISTY KUPUJĄCYCH? Poprzyj pomysł!

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

Napisał największy troll na AG, którego praktycznie nikt tu nie trawi (poza jedną osobą, jak widać z wzajemnością - taki Tandem Wzajemnej Adoracji)😏

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@Knowhere  Nie karmic trolla.jpg

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

Kasiulki2
#17 Koryfeusz#

@pinsplash 

Ototototototototo właśnie

oznacz moderatorów

atarog
#12 Orędownik#

Mój drogi, entuzjastyczny @Client:79179573 jestem dużą dziewczynką, nie takie cuda na allegro widziałam i nie w takich bitwach brałam udział. Teraz to ja sobie posiedzę z kawusią i poczekam. Na dwa nagie miecze. Albo na dwóch posłańców. Mogą być ubrani. Wersja bardziej na serio - sobie mogą chcieć.
Miłego wieczoru Ci życzę:-)

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@atarog Przejrzyj jego posty na AG i sama zdecyduj, czy Ci szkoda głodującego trolla😏

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

atarog
#12 Orędownik#

@Knowhere zanim ja załapię, do czego się odnosisz to mnie Alzheimer dopadnie.
Masz na myśli mój wpis do pana z jingjangiem przed nickiem?
Uprzedzę - kopię we wpisach jak ktoś mnie wkurzy. Ale tylko po to, żeby sprawdzić, z kim mam do czynienia. Wiesz - poznaj wroga swego, po słowach jego. Na razie traktuję tutejszą administrację (poza Maćkiem, którego znam z tamtego życia) jak rybkę w akwarium. Siedzę, patrzę... zawsze mogę odciąć tlen.

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@atarog Dokładnie to mam na myśli😁

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

romanach
#9 Pomysłodawca#

Witajcie - zajrzałam, bo  mi skrzynkę zasypaliście powiadomieniami. Ale... mam to w odwłoku, skoro nie wiem, co z czym i z kim mam gadać. Przewijanie paru stron, zastanawianie się, kto do kogo pisze - to nie na moje nerwy. Będzie drzewo - będę i ja. Może dożyję. Mam nadzieję, że opcja pt. "Drzewo" nie jest opatentowana przez B.Gatesa i Maciek z ferajną techniczną w końcu to ogarną. I tyle tego mojego bycia na forum - buziaki dla wszystkich, co to jeszcze pamiętają, jak to drzewiej bywało i ile czasu nam kafejki zajmowały. Dla Maćka szczególnie serdeczne pozdrowienia i prośba, aby spróbował drzewo zasadzić - jesień to odpowiednia pora. 😁

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@romanach  Szkoda  drzewa,  Bill  nie  opatentował  tego  wynalazku chyba, ale obecnie  w większości  (a zwłaszcza  małolaty)  czytają  na  smartfonach.  Niestety na  tym małym  gó#%ie  drzewko  się nie mieści.  Stąd  takie  udziwnienia,  frontem  do  klientów😊

oznacz moderatorów

romanach
#9 Pomysłodawca#

Napisałam do Atarong - tu powtórzę w skrócie: w starej cafe była możliwość włączania/wyłączania drzewa. Coś dla dinozaurów i dla młodych. Warto to rozwiązanie przemyśleć. Ale to tylko wspomnienia (bardzo dobre) dinozaura. 😀

oznacz moderatorów

atarog
#12 Orędownik#

Ja chcę drzewo, najlepiej żeby włączyć i niech sobie rośnie. Przecież to jest dziwne. Pisze, odpisuję Tobie Romka, ale... to ląduje na stronie 21 bodajże. A do końca są jeszcze chyba trzy strony:-D
@romanach nie rozumiem, jak tu coś czytać i nie zwariować. Czuję się jak Nicholson w Locie:-)

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@atarog   A ja  już kilka razy  prosiłem o  wprowadzenie  bannera  z listą  stron  na górze strony,  takiego jak na dole strony. I  grochem o  ścianę,  jeździj  z  góry na dół żeby  stronę zmienić.  Ten format forum jest  za karę  chyba  dla  czytających.

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@br. Na klawiaturze masz m.in. takie klawisze jak "home" oraz "end"😏

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@Knowhere ja takich klawiszy nie mam, to może i @br. też nie ma😁

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@konto zamknięte Ty w ogóle nie masz klawiatury, tylko macaturę😛

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@Knowhere jak nie mam jak mam😁 bardzo dobrą klawiaturę mam, ja tym nędznym tableciku całe Allegro ogarniam😁

oznacz moderatorów