anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Pytam informacyjnie

MAMY ROZWIĄZANIE!
Hissatsu
#7 Wielbiciel#

Cześć,

Otóż mam taką sprawę, że zakupiłem produkt w atrakcyjnej cenie.

Po czym nagle sprzedający stwierdził, że tego produktu nagle nie ma bo akurat w tym samym momencie ktoś inny go kupił, a system mu się zawiesił i stąd "problem".

Kase oczywiście zwrócił i mam ją z powrotem.

 

Ale mimo wszystko to nie mój problem, że mieli taki błąd u siebie i nadal chce tamten konkretny produkt po tamtej cenie.

 

Czy można się w jakiś sposób za pośrednictwem Allegro domagać czegoś?

Słyszałem o podobnej sprawie sprzed paru lat która akurat tyczyła się jakiejś Łódki i finalnie wyszło na korzyść kupującego.

 

Dziękuję z góry za odpowiedź.

oznacz moderatorów
22 ODPOWIEDZI 22
Hissatsu
#7 Wielbiciel#

Nowy i był dopisek, że bez wad żadnych, że kompletny.

Jeżeli tak nie było, to w takim razie mógłbym ich po prostu oskarżyć o kłamstwo i oszukanie klienta, czyli POK,

 

To dużo lepiej bym go jednak otrzymał.

oznacz moderatorów
komis-bell
#21 Demiurg#

@Hissatsu Możesz spróbować iść do sądu ale raczej stracisz tylko czas i pieniądze.
Przy takiej dysproporcji cenowej względem nowego towaru sprzedający powoła się na błąd i na tym się zakończy.

oznacz moderatorów
kolekcjoner608
#21 Demiurg#

@Hissatsu A tak spytam czy bardzo cię cieszy tak kupiony przedmiot ?.Ktoś wystawił zapewne z omyłkowo napisaną ceną ,kilka osób kupiło ale za pewne nikomu za tyle nie sprzedadzą .Sprzedawca byłby dużo stratny przez omyłkę a ty byś się z tego cieszył ? Okazje okazjami ale sumienie też trzeba mieć.

oznacz moderatorów