anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

"Zagrożenie zneutralizowane" - komunikat Avast na Allegro [23.02.2023]

MAMY ROZWIĄZANIE!
Starwars_pl
#9 Pomysłodawca#

screenshot.2555.jpg

oznacz moderatorów
505 ODPOWIEDZI 505
atbsauber
#8 Zapaleniec#

Najlepiej wysłać do avasta i umyć ręce zamiast pomóc i rozwiązać samemu problem czyli allegro.

oznacz moderatorów
Allvape
#1 Nowicjusz#

Nie tylko avast wyłapuje jeśli program darmowy potrafi wyłapać problem każdy inny wyłapie zagrożenie płatne. Z mojej strony Bitdefender wykrył  nie pozwala korzystać

oznacz moderatorów
Sklep_Gracza
#8 Zapaleniec#

oznaczyliście, że temat rozwiązany, ale rozwiazany wcale nie jest.. błąd wciąż występuje. Nie można się zalogować ani dokończyć zakupów na żadnej przeglądarce (Chrome, FireFox) i tu nie chodzi o Avasta...

oznacz moderatorów
Sklep_Gracza
#8 Zapaleniec#

"Zgłosiliśmy to do Avasta" Macie nas za debili??? a nie .. czekaj......

oznacz moderatorów
FalaPlanty
#10 Popularyzator#

hhehe śmieszne 🙂 

A na poważnie --- Jest PROBLEM !!!

Ludzie się boją i nie będą wchodzić na Allegro.

oznacz moderatorów
przemyslowe
#7 Wielbiciel#

To nie jest problem z Avastem, tylko z kolejnymi plikami śledzącymi użytkowników przez Allegro za pośrednictwem wtyczek Big Data z bibliotek firm trzecich. Już się 16-rdzeniowe procesory nie wyrabiają, żeby obsłużyć tych wszystkich podsyłanych szpiegów. Spróbujcie wpisywać szybko w "Zakupionych" tekst do wyszukania jakiegoś zakupu.

TrojanTrojan

oznacz moderatorów
fari1975
#10 Popularyzator#

Czy może Pani wyjaśnić co się dzieje. Nie można się zalogować ani na allegro ani nawet na allegro gadane ze stacjonarnego komputera. Mam wrażenie że po próbie wejścia na stronę allegro przeglądarka zmieniła swój wygląd. Kto wie co tam jeszcze się zmieniło w moim kompie i jakie dane wyciekły przez moją wizytę na allegro.Może powinniście wdrożyć jakieś procedury bezpieczeństwa. Macie ich tyle na każdą okazję.

oznacz moderatorów
fari1975
#10 Popularyzator#

Po kilku minutach problem z logowaniem zniknął. Nie mogłem już edytować poprzedniego wpisu.

oznacz moderatorów
_karclean_
#8 Zapaleniec#

Co mam powiedzieć kupującym którym już się udało coś zakupić , a ja od wczoraj nie mogę nadać do nich przesyłek,  że to przez Avast czy przez alegro?

oznacz moderatorów
AUTO-MA
#7 Wielbiciel#

Antywirus przeinstalowany z AVG na ESet i wszystko hula..

oznacz moderatorów
AlleMakijaz
#12 Orędownik#

nikt nie ma odp od moderatorow ? @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

Nasza odpowiedź już się pojawiła, jest oznaczona jako rozwiązanie, żeby każdy mógł do niej łatwo dotrzeć.

Po naszej stronie nie ma zagrożenia. Jest to błąd po stronie wydawców antywirusa. Zgłosiliśmy już tę sytuację do Avast (i AVG, bo korzystają ze wspólnych reguł) w celu usunięcia tej reguły detekcyjnej. Czekamy na działania. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
dynastia7
#7 Wielbiciel#

zglosiliscie  i co mamy czekac w nieskonczonosc tu trzeba zdecydowanego działania a niby allegro takie pewne

oznacz moderatorów
_karclean_
#8 Zapaleniec#

gorzej jak Avast ma 30 dni na rozpatrzenie wniosku

oznacz moderatorów
sasun71
#9 Pomysłodawca#

Sytuacja bez zmian,same alarmy zagrożenia ,do tego z chrome nawet nie puszcza do logowania bo tu jestem z opery i też z alarmami-jest to ostatnie moje logowanie do puki będę miał alarmy ZERO zakupów-moje dane w tym bankowe przestały być bezpieczne a kupuje średnio w każdym tygodniu!!! Rakcja Allegro to kpina z klientów drugi dzień-na odpowiedź nie będę ryzykował zainfekowaniem konta ,komputera i banku..

oznacz moderatorów
archimed
#11 Animator#

Przez kretynizm programistów Allegro nie będę wymieniał antywira!!!!!

Porada do WC!!!!!Alarm_wirusowy.jpg

oznacz moderatorów
dynastia7
#7 Wielbiciel#
 
oznacz moderatorów
archimed
#11 Animator#

Wyłącz na czas logowania antywira - rozwiązanie ad hoc resztę powinni wyjaśnić administratorzy.

oznacz moderatorów
archimed
#11 Animator#

Alarm_wirusowy.jpg

oznacz moderatorów
qtop-pl
#9 Pomysłodawca#

Nie mogę odpowiedzieć na wiadomości, nie wyświetlają się, pisałem w ciemno, jednak efektów nie widzę. czy coś z tym jest robione?

oznacz moderatorów