anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

"Zagrożenie zneutralizowane" - komunikat Avast na Allegro [23.02.2023]

MAMY ROZWIĄZANIE!
Starwars_pl
#9 Pomysłodawca#

screenshot.2555.jpg

oznacz moderatorów
505 ODPOWIEDZI 505
Niili
#7 Wielbiciel#

U mnie to samo . Avast wykrył zagrożenie.  Prawdopodobnie trojan

oznacz moderatorów
BeataWojtan
#8 Zapaleniec#

też tak mam dzisiaj i nie wiem co robić

oznacz moderatorów
edmin71
#8 Zapaleniec#

U mnie to samo. Nic nie można kupić

oznacz moderatorów
BeataWojtan
#8 Zapaleniec#

Może nas zablokowali po prostu na Allegro, bo ja już 4 dni siedzę non stop na Allegro

 

oznacz moderatorów
clockerman
#7 Wielbiciel#

clockerman_0-1677196456856.png

AVG - wystarczy otworzyć przeglądarkę z zalogowanym kontem na Allegro.pl - https://allegro.pl/ i nie można już kliknąć w swoje konto np.

oznacz moderatorów
clockerman
#7 Wielbiciel#

clockerman_0-1677196791180.png

w incognito też nawet bez logowania

oznacz moderatorów
plebciu
#7 Wielbiciel#

U mnie od wczoraj dokładnie ta sama sytuacja. Komunikat z avast o zablokowaniu strony zainfekowanej trojanem. Na allegro brak możliwości wykonania zakupu, przejrzenia konta.

oznacz moderatorów
Msklara94
#7 Wielbiciel#

Również mam ten sam problem od pół godziny. Uzupełniam dane do logowania a przycisk "zaloguj" pozostaje szary. Dodatkowo antywirus AVG pokazuje komunikat, który dodaję w załączniku, przy czym skanowanie w poszukiwaniu złośliwego oprogramowania nie wykazało żadnych wirusów. Powyższy problem pojawia się wyłącznie przy stronie allegro, na wszystkich przeglądarkach. 

IMG_20230223_212035__01.jpg

oznacz moderatorów
Msklara94
#7 Wielbiciel#

Jeszcze dodam, że wyczyszczenie ciasteczek i pamięci podręcznej nic nie dało.

oznacz moderatorów
Narzedzia48
#7 Wielbiciel#

Na stronie nie ma żadnej informacji o awarii, ciężko jest się zalogować. Czy z tego powodu będą jakieś rekompensaty dla sprzedawców?

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów
Client:44052296
#21 Demiurg#

@Narzedzia48 ja tam mogę normalnie się logować na chrom i firefox może problem leży po stronie przeglądarki lub antywirusa.

oznacz moderatorów
wac51w-ce
#7 Wielbiciel#

  @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_ Dzień  Dobry

nie mogę dokonać zakupu, blokada stron, proszę o informację gdzie jest problem po stronie allegro czy to mój komputer ma problem.

pozdrawiam W.S

oznacz moderatorów
ania_andrz
#8 Zapaleniec#

Wciąż nie działa allegro prawidłowo, Avast blokuje możliwość kupna...

oznacz moderatorów
Halfrunt
#18 Luminarz#

To może Avast nie działa prawidłowo.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

oznacz moderatorów
ania_andrz
#8 Zapaleniec#

Z pewnością po aktualizacji Avasta zaczął on blokować Allegro, tak czy siak powinni się jakoś dogadać bo nie będę zmieniał/wyłączał antyvirusa żeby zadziałało mi allegro 🙂

oznacz moderatorów
fari1975
#11 Animator#

To może allegro nie działa prawidłowo. Już wcześniej ktoś tu wspomniał jakie szambo wlewa się w nasze komputery jeśli korzystamy z allegro.

oznacz moderatorów
Mix5577
#8 Zapaleniec#

oczywiście, że avast działa prawidłowo, używam go od dzieciaka i nigdy mnie nie zawiódł. Jak krzyczy, że jest coś na rzeczy to musi być

oznacz moderatorów
Barzy_TPI
#13 Ambasador#

Otóż to. Niektóre programy antywirusowe są godne zaufania i mają bardziej czułe skanery niż reszta, przez co od razu wyłapują próby szpiegowania/nieautoryzowanego zbierania danych/telemetrii itp. - działań niby niegroźnych, ale jednak będących bezczelną, agresywną inwigilacją użytkowników.

oznacz moderatorów
kusak
#7 Wielbiciel#

329205688_576810204161677_3636983447078065341_n.jpg

oznacz moderatorów