anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Rękojmia a usunięty sklep sprzedającego

Client:64464923
#2 Obserwator#

Dzień dobry, kupiłem 9 miesięcy temu telefon - Xiaomi X3 Pro w sklepie Alphamall. Po 9 miesiącach użytkowania przestał działać, prawdopodobnie spalona płyta główna.

Niestety sklepu już nie ma na allegro, a adres wysyłki w przypadku rękojmi to CHL Logistik Sp. Z o.o.-ZC w Świecku. Stąd moje pytanie, czy jest jakakolwiek szansa na odzyskanie pieniędzy lub naprawę telefonu. Kontakt wydaje się być niemożliwy.

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

LEW433
#21 Demiurg#

Ale powinna być gwarancja!

oznacz moderatorów

Client:64464923
#2 Obserwator#

Jedyne co mam na mailu w informacji o gwarancji to: 
Gwarancja
Rodzaj gwarancji: sprzedającego
Okres gwarancji: 24 miesiące

Pytanie, czy jak wyślę to na adres do Słubic, to czy przesyłka trafi do sprzedającego w jakiś sposób, bo z tego co się orientuje, to adres zwrotu to adres firmy logistycznej zajmującej się importem i eksportem

 

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@Client:64464923 Masz dowód zakupu? Jeśli masz to nic nie stoi na przeszkodzie aby skontaktować się bezpośrednio z serwisem Xiaomi - nie powinno być problemu z naprawą telefonu. 

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Client:64464923, napisz do nas przez ten formularz

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

domika10
#1 Nowicjusz#

Mam dokładnie taki sam problem tylko z odkurzaczem. Zero kontaktu ze sprzedającym. Jak udało się rozwiązać sprawę? U mnie zakup u użytkownikaSklep-Mi ale adres do reklamacji Alphamall, a odstąpienie od umowy do 14 dni do CHL Logistik Sp. Z o.o.-ZC.

oznacz moderatorów