anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Raty PayU pomoc

Mroziu94
#7 Wielbiciel#

Witam wczoraj zakupiłem na raty , Bank pozytywnie rozpatrzył wniosek, umowa elegancko zaakceptowana , a dzisiaj przyszedł mail od allegro że bank odrzucił wniosek . A w allegro normalnie widnieje że opłacone , co teraz ?

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

xyz96
#21 Demiurg#

@Mroziu94 Masz przedmiot w zakładce Kupione?

Złożyłeś dwa wnioski, jeden jest odrzucony, drugi sfinalizowany, przedmiot kupiony. Tym odrzuconym wnioskiem się nie przejmuj.

Nie masz przedmiotu w Kupionych?

Bank negatywnie zweryfikował Twoje dane i pomimo zawartej umowy do zakupu nie doszło. Spróbuj kupić na raty od początku. Przelew weryfikacyjny wyślij ze swojego konta bankowego.

oznacz moderatorów

Mroziu94
#7 Wielbiciel#

Tak składałem dwa wnioski , ale to tak wygląda jakby to dotyczyło tego właśnie przyjętego bo

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

MASZ PRZEDMIOT W KUPIONYCH ???? Jeśli tak, to wszystko jest OK.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Mroziu94 Jak opłacone i tak widzisz w Allegro, masz przedmiot kupiony.

oznacz moderatorów

Mroziu94
#7 Wielbiciel#

Okej, dzięki za pomoc , nigdy nie brałem nic na raty przez allegro i tak trochę dziwne . W takim razie jeszcze raz wszystkim dziękuję za pomoc 🙂 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Mroziu94 złożyłeś kilka wniosków. Sprawdziłam, na Twoim koncie raty są przyznane, płatność zakończona, także transakcja przeszła pomyślnie.

Jedyny aktywny wniosek dotyczy przyznania rat od.nowa. W tej chwili jest weryfikowany przez bank, jeśli weryfikacja przejdzie pomyślnie otrzymasz od banku umowę do zaakceptowania, jeżeli tego nie zrobisz wniosek anuluje się sam.

Pozostaje Ci zrelaksować się i czekać na odbiór przesyłki. 🙂

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów