anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Raty więcej niż 20

konoo82
#7 Wielbiciel#

Chciałbym dokonać zakupu na raty, na Allegro pay mam do dyspozycji 2900zl na raty. Lecz zakup w ten sposób mogę rozbić tylko na 20rat, a chciałbym na więcej. Wiem ze kiedyś była możliwość i kilem chyba raty na 40miesiecy. Jak to zrobić? Jest jeszcze taka możliwość? U sprzedawcy widzę dostępne tylko allegropay 

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@konoo82 Allegro Pay i Raty PayU to dwa różne sposoby płatności. W przypadku Allegro Pay możesz rozłożyć koszty na maksymalnie 20 części.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

konoo82
#7 Wielbiciel#
Wiec jeśli sprzedawca nie daje możliwość ze tak powiem „normalnych” rat to nie ma możliwości rozbicia na więcej niż 20? A widzę ze przez te g. Allegro pay, co raz mniej ludzi daje możliwość normalnych rat
oznacz moderatorów

Agent555
#17 Koryfeusz#

Możesz u tego sprzedawcy dokonać 2 razy kupna tych przedmiotów na raty na allegro pay. Jeden zakup rozłóz na 20 rat i drugi zakup też na 20 rat i w sumie będziesz miał 40 rat do zapłaty jak chciales

oznacz moderatorów

konoo82
#7 Wielbiciel#

Jak jeden przedmiot  rozbije na dwa zakupy? 

Cholera już nawet nie ma wyszukiwania ofert z ratami, a wiem ze była taka opcja ze pokazywało tylko ofert z Raty payu

oznacz moderatorów

Agent555
#17 Koryfeusz#

Jak chcesz kupić tylko jeden przedmiot od tego sprzedawcy to nie ma takiej możliwości żebyś ten przedmiot rozbił na 40 rat na allegro pay. Myślałem że chcesz kupić kilka przedmiotów.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Tu Allegro Pay możesz rozbić tylko max 20 rat ale sprawdź tam jest nawet do 50 rat: https://allegro.pl/zobacz/ratypayu

oznacz moderatorów