anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Raty zero...

MAMY ROZWIĄZANIE!
bazgralka
#8 Zapaleniec#

Od lat dokonuję zakupów za pośrednictwem opcji "raty zero". Regularnie spłacam wymaganą kwotę minimalną - co miesiąc. Obecnie chciałabym zakupić coś na raty zero - wczoraj uregulowałam żądaną minimalną kwotę i powinnam mieć wystarczającą kwotę w zasobach - i wygląda,jakbym nie mogła skorzystać z tej opcji, jakby brakowało pieniędzy.Co mam zrobić? @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@bazgralka Cześć 🙂 O jakich zasobach mówisz? Czy masz na myśli limit Allegro Pay? Jeśli tak, wysokość limitu sprawdzisz w panelu Allegro Pay. 

W ramach Allegro Pay możesz skorzystać z:
- płatności jednorazowej za zakup w ciągu 30 dni (dla zakupów o wartości między 30 zł - 4200 zł),
- 3 spłaty bez żadnych odsetek dla klientów posiadających Allegro Smart! (dla zakupów o wartości między 300 zł - 4200 zł),
- 5,10 lub 20 spłat (dla zakupów o wartości między 300 zł - 4200 zł). 

 

Z rat ZERO możesz skorzystać, kiedy wartość Twoich zakupów wraz z dostawą wynosi od 1 000 zł do 20 000 zł. Pamiętaj jednak, że oferty te muszą być oznaczone ikoną rat zero i w danej kategorii również musi być możliwa oferta ratalna.
Zachęcam Cię do skorzystania z filtra, który ułatwi poszukiwania ofert z możliwością rat zero:

 

ko_alka_1-1645704151834.png

 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
bazgralka
#8 Zapaleniec#

Ja to wszystko wiem. Obecnie powinnam mieć "na stanie" około 1200 złotych, chcę dokonać zakupu za kwotę 1100 zł i nie mogę

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@bazgralka Otrzymujesz jakiś komunikat o błędzie? Spróbuj wyczyścić pliki Cookies lub dokonać zakupu na innej przeglądarce, jeśli nie widzisz opcji zakupu z Allegro Pay. Jeśli to nie pomoże, to prześlij mi proszę link do tej oferty. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
bazgralka
#8 Zapaleniec#

To nie ma być zakup za pośrednictwem "allegro pay", tylko poprzez raty zero. Wydaje mi się, że będe musiała skontaktować się z BNB Paribas 😞

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@bazgralka W przypadku rat zero nie ma limitu na zakupy. Limit jest tylko w Allegro Pay. 

Jeśli chcesz kupić produkt na raty zero, sprawdź najpierw, czy w wybranej przez Ciebie ofercie jest dostępna jest taka forma płatności. Taką informację znajdziesz na stronie oferty: 

ko_alka_0-1645708680347.png

Dodaj produkt do koszyka, następnie kliknij [kup na raty] w koszyku, wybierz sposób dostawy a w dostępnych metodach płatności kliknij [raty]. Zostaniesz przeniesiona do wniosku, który będziesz musiała uzupełnić swoimi danymi. Później partner pożyczkowy zweryfikuje podane przez Ciebie informację i otrzymasz decyzję o przyznaniu pożyczki (zakup nastąpi automatycznie dopiero po jego pozytywnej decyzji). 

 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów