anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Reklamacja a brak sprzedającego na allgero

bkoper85
#7 Wielbiciel#

Zakupiłam odkurzach na Allegro, po roku padła turboszczotka . Gdzie mogę szukać pomocy skoro sprzedającego nie ma już na Allegro 

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

_Likos_
#21 Demiurg#

@bkoper85  na paragonie oraz w zamówieniu z allegro powinieneś mieć dane firmy która Ci sprzedala.

Pisz reklamacje papierową i wyśłij pocztą listem poleconym najlepiej za potwierdzeniem odbioru

oznacz moderatorów

bkoper85
#7 Wielbiciel#

Niestety , dokonałam kiepskiego wyboru sprzedającego bo faktura jest przedziwna , w innym języku , zupełnie dla mnie nieczytelna , a sprzedawca zniknął z przestrzeni internetowej. 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@bkoper85 Reklamację składa się w każdy możliwy sposób mailem. sms, listem papierowym, zawsze masz miejskiego rzecznika praw konsumenta jak nie wiesz co zrobić. Poszukaj w zakładce "Moje zakupy" tam masz wszystko, dane itd.

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Jak kupowałeś to zapewne dostałeś kartę gwarancyjną oraz fakturę z danymi firmy ,tam powinien być kontakt do tego sprzedawcy.

oznacz moderatorów

maxr01
#17 Koryfeusz#

Sprawdź warunki gwarancji i co jej podlega.

Turboszczotka i wszelkie ssawki - to akcesoria, generalnie nie podlegają gwarancji.

--------------------------------------------------------------------------------
Rozumiem, że są ludzie, którzy za 20 gr. będą gnać pchłę przez 20km, lecz nie potrafię ich zrozumieć.
oznacz moderatorów