anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Reklamacja czy zwrot

dreamo
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry. Proszę o informację czego mogę oczekiwać. W zeszłą niedzielę zakupiłam robot planetarny z różnymi akcesoriami. Koszt 1250 zł. Robot przyjechał nowy, wszystkie elementy są nieużywane i nowe. Postanowiłam posprawdzać wszystkie funkcje. W momencie założenia i włączenia maszynki do mięsa robot się zablokował, coś przeskoczyło i maszynka nie działa. Inne funkcje jak blender i mieszanie ciasta działają ok. Robot przyjechał w czwartek. Czy robota mam zwrócić czy reklamować? 

oznacz moderatorów
24 ODPOWIEDZI 24

az1rael
#21 Demiurg#

Oczywiscie ze bedzie to zabezpieczenie to standard

Nie podeszla ci jakas kostka do maszynki podczas mielenia czy na sucho bylo testowanie? 

Zawsze prosciej wyslac do klienta czesc zamienna niz caly robot wozic w te i nazad zeby go kurier dobil w transporcie

Te plastikowe elementy sie wciska na scisk kwestia 30s roboty 

oznacz moderatorów

dreamo
#7 Wielbiciel#

Włączyłam maszynkę celem sprawdzenia na sucho i nagle coś się zablokowało coś przeskoczyło i już nie działa a metalowych elementów nie jestem w stanie rozłożyć

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

Pewnie tez chrupnelo. Czyli tak jak podejrzewam sprzeglo slimaka sie rozsypalo. Mozesz podac link do aukcji co zakupilas zerkne na sposob laczenia elementow 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Wszystko ładnie pięknie, nie zaszkodzi jak się do tego odniesie sprzedajacy i sam zdecyduje.🤗

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@LEW433 oczywiście że sprzedający sam reklamację rozpatrzy niemniej dużo łatwiej oraz szybciej jest wysłać kupującemu część zapasowa a nawet z 3 szt na wymianę bo to ma padać często niż ryzykować wysyłanie całego robota kurierem bo może lodówka na niego spadnie albo bedą nim rzucać etc szkoda urządzenia czasu etc myślę że po samych zdjęciach łączenia robota z elementem maszynki od wewnątrz kumaty sprzedawca będzie wiedział co się zrypalo i jak to wymienić przez kupującego 

oznacz moderatorów