anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Reklamacja drugi raz zgłoszona, ta sama wada

MAMY ROZWIĄZANIE!
PiotrekCYC666
#8 Zapaleniec#

Witam 

Co mogę żądać od sprzedającego po drugiej zgłoszonej reklamacji z tą samą wadą??

Kupiłem iPhone 14 pro i po ponad trzech miesiącach IPhone zaczął się bardzo często resetować bez żadnej przyczyny. Miałem  kontakt ze sprzedającym. Podjął się naprawy ale po nie całych dwóch miesiącach wada resetowania się  iPhonie wróciła.

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8
LEW433
#21 Demiurg#

Odstąpienie od umowy( zwrot środków), obniżenie ceny, naprawa wadliwej rzeczy lub jej wymiana na nową wolną od wad.

oznacz moderatorów
az1rael
#21 Demiurg#

zależy czy kupiłeś od firmy czy od osoby prywatnej bo wtedy się bierze inne akty prawne pod uwagę i inne zapisy 

oznacz moderatorów
ELMIXAGD_pl
#12 Orędownik#

Nowy, używany, od firmy, od osoby prywatnej... Coś więcej musisz napisać.

oznacz moderatorów
PiotrekCYC666
#8 Zapaleniec#

Iphona kupiłem nowego od firmy i gwarancje, reklamacje mam do 2 listopada tego roku

oznacz moderatorów
az1rael
#21 Demiurg#

To ci przysluguje rabat lub odstapienie przy 2 reklamacji

oznacz moderatorów
PiotrekCYC666
#8 Zapaleniec#

Po otrzymaniu wiadomości od osoby z tej firmy na iphone będę musiał czekać 14 dni. Zapytałem choć jeszcze  wadliwy iphone był w doręczenia  czy byłaby możliwość wymiany iphona na nowy otrzymałem taką wiadomość

IMG_3806.jpeg

 

oznacz moderatorów
az1rael
#21 Demiurg#

Na obrazek przyjdzie zaczekać aż moderacja przepuści. Chyba że wkleisz tekst

oznacz moderatorów
PiotrekCYC666
#8 Zapaleniec#

Takie jest tekst ze screena

 

Tak, natomiast o sposobie realizacji reklamacji decyduje sprzedający, jeśli telefonu nie da się naprawić to wtedy trzeba wymienić na nowy, natomiast jeśli telefon jest do naprawy a sprzedawca zdecyduje o naprawie telefonu, to telefon jest naprawiany. Na ten moment reklamacja jest odrzucona, reklamacja zostanie ponownie rozpatrzona dopiero jak telefon do nas dotrze.

oznacz moderatorów