anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Reklamacja na obsługę allegro

macieking
#8 Zapaleniec#

Dzien dobry,

czy ktoś ma kontakt gdzie mozna złozyc reklamację na obsługę allegro?

Dziękuje 

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

mdrogeria
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

macieking
#8 Zapaleniec#

Nie mogę znaleźć

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@macieking musisz wybrać interesujący Cię dział i napisać w nim skargę na konkretną sprawę

Jak się skontaktować z Allegro 

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

Albo jak chcesz opisz tu swoja sprawę i poproś moderatorów możne Ci doradzą co i jak dalej interweniować.

oznacz moderatorów

macieking
#8 Zapaleniec#

  @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_

Dokonałem zakupu telefonu 19.090.2022. Dostawca twierdzi, że wysłał paragon, ale po konsultacji z żoną okazało się, ze nie było, czekalismy na FA. Napisałem do dostawcy prośbe o fakturę. Ten opóźniał wystawienie faktury aż do dziś (fa potrzebna była we wrzesniu). Założyłem dyskusję. Alegro wczoraj wysłało mi maila, że jak się nie zaznacza opcji faktury to sprzedajacy nie ma obowiązku wystawienia FA i zamknęło dyskusję. Jasne rozumiem to. Jednak allegro zauważyło, że były 2 zapłaty, pierwsza nieudana, tu FA była zaznaczona, a w drugiej opłacie nie. Zatem pytam się jakim cudem w mailu z allegro o tym, ze transakcja przebiegła pomyślnie i zostało zapłacone jest informacja ukazująca dane do faktury skoro przy drugiej zapłacie nie było zaznaczenia FA?

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@macieking sprawdziłam, że zostało to wyjaśnione w sprawie nr 26661371. Widzę, że kontynuujesz rozmowę w wyżej wymionej sprawie, więc poczekaj proszę na naszą odpowiedź e-mailową. Jeśli uznasz, że nie jest satysfakcjonująca, zgłoś proszę chęć złożenia reklamacji. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Agent051
#16 Inspirator#

@macieking możesz złożyć skargę do…..obsługi allegro 😁

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

Ciekawe czy dla zadowolenia klienta zaproponują AP

oznacz moderatorów