anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Reklamacja

paulinanovak
#8 Zapaleniec#

Witam 

Mam Problem może mi pomożecie z nim. Rok temu przed remontem zamówiliśmy Na allegro Baterie Łazienkową Rea. 2 tygodnie temu nastąpił dzień końca remontu i zauwazylismy ze z baterii Ciurkiem leci Woda od strony górnej Głowicy. Od razu zgłosiliśmy ten fakt sprzedawcy który nas zbywał,nie odbierał telefonu, otworzyliśmy dyskusje z Allegro. 

Dało to efekt sprzedawca Prosił zby zgłosić reklamację. Termin ustawowy minął 3 dni temu i wystąpiliśmy Do allegro O zwrot pieniędzy i dostaliśmy taka informacje.

///Przykro Mi że sprzedający nie odpowiedział na złożoną przez Panią Reklamację dlatego propononuje pokrycie kosztów naprawy (do kwoty zamówienia). Proszę aby udała się Pani do dowolnie wybranego Serwisu i poprosiła o kosztorys Naprawy. Wycenę naprawy proszę przesłać w odpowiedzi na moją wiadomość. Jeśli nie odpowiada Pani powyzsze rozwiązanie, mogę zaproponować zwrot 75 zł bez konieczności wyceny. //

Więc mam pytanie. Dlaczego Allegro tak działa.Bateria jest zdemontowana nie używana zapakowana OD 2 TYGODNI BEZ BATERII W ŁAZIENCE . Piszą o tym że jest u mnie?? A gdzie ma być skoro sprzedawca nie odzywał się co do sposobu załatwienia reklamacji. Oczekiwałem trochę lepszego rozwiazania... A co z Moim czasem,paliwem żeby jeździć do Serwisanta..

Co byście zrobili na moim miejscu?? 

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

LEW433
#21 Demiurg#

Dziwne działania Allegro stają się nawykiem, może Allegro chce pokryć koszty przejazdu, ale są takie punkty co naprawiają baterie łazienkowe?

oznacz moderatorów

paulinanovak
#8 Zapaleniec#

Szukam właśnie takich na terenie Województwa Łódzkiego ale raczej tu chodzi o podejście Allegro. Po co Stworzyli ZWROT PIENIĘDZY skoro chcą tylko zapłacić za naprawę... Kiepska ta gwarancja... 

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

@paulinanovak Sami montowaliście tę baterię czy uprawniony do tego monter?

oznacz moderatorów

paulinanovak
#8 Zapaleniec#

Bateria razem z mieszaczem jest jako całość. My tylko Podłączylismy węże do zaworów i dokrecilismy nakretką od spodu do Blatu. 

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Samodzielny montaż może mieć wpływ na ocenę uszkodzenia przy reklamacji. Zawsze lepiej mieć na papierze od fachowej ekipy.

oznacz moderatorów

paulinanovak
#8 Zapaleniec#

Owszem zgodzę się z tobą ale tylko gdy Wgl sprzedawca byłby Zainteresowany jakimś haczykiem a nie olał sam 14 dniowy termin złożenia reklamacji (pomimo że przypominaliśmy się mailowo). Co zrobić teraz zeby nie godzić się na propozycje Allegro? Nie oszukujmy się ze bateria która była Tydzień używana i już się psuje a kosztowala 500 zł jest fabrycznie sknocona. Co nam po naprawie skoro za tydzień znowu może ten sam. Problem wyskoczyć? 

oznacz moderatorów

paulinanovak
#8 Zapaleniec#

Up 

oznacz moderatorów

vonNogay
#16 Inspirator#

Prawdopodobnie pękła głowica. Najprościej ją samemu wymienić (rozkręcić gdzieś na górze, wyjąć głowicę, znaleźć pęknięcie i jeśli jest to kupić taką samą głowicę (kosztuje na allegro 10-20 zł.), a sprzedawcy walnąć nega.

oznacz moderatorów

paulinanovak
#8 Zapaleniec#

W tym modelu nie da się zmienić Głowicy. Więc tylko wymiana całej baterii. Ciekaw jestem czy allegro wiedziało o tym oferując 75 zł na wymianę.... Hyh 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Allegro próbuje oszczędzać więc proponuje coś na odczepne.

oznacz moderatorów