anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Rezygnacja z zakupu wygranego w licytacji.

maxyluks
#9 Pomysłodawca#

Szanowne Allegro,

 

zwracam się z uprzejmą prośbą o anulowanie, odstąpienie kupna koszuli.Miał to być prezent dla mojego brata niestety po pokazaniu zdjęcia jego żona dowiedziałem się iż brat nie będzie zadowolony i szukał czegoś innego. Z góry przepraszam za zaistniałą sytuację.

Proszę uprzejmie zatem o wycofanie ofert kupna.

Dziękuję za wyrozumiałość.

 

Informacje pozakupowe:

B36I009 BIAŁA KOSZULA LUŹNA WZORY GUZIKI SHEIN M

Numer oferty 14424680933

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

komis-bell
#21 Demiurg#

Musisz to zrobić osobiście. Nikt nie ma możliwości ani nawet prawa odstąpić od umowy którą Ty zawarłeś ze sprzedającym. 
Wejdź w zakładkę MOJE ZAKUPY i kliknij anuluj zakup lub zwróć zakup. 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Zakup konsumencki, masz w zakładce anuluj zakup albo zwrot, to Ty musisz odstąpić od umowy zakupu i nie tu na forum:https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/kupione

oznacz moderatorów

maxyluks
#9 Pomysłodawca#

Czy była by możliwość zrobić zrzut ekranu swojego smartfona lub ewentualnie komputera i pokazać mi jak to się robi? Ponieważ ja nic nie mogę znaleźć takiego. Dziękuję.

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@maxyluks zajrzyj proszę tutaj: https://spolecznosc.allegro.pl/t5/blog/jak-zwr%C3%B3ci%C4%87-zakup/ba-p/642671. W tym artykule opisaliśmy jak prawidłowo zgłosić zwrot krok po kroku 🙂 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

maxyluks
#9 Pomysłodawca#

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_  ja po prostu nie zgłaszam żadnego zwrotu ponieważ ja nic nie kupiłem i za nic nie zapłaciłem sprzedawca nic do mnie nie wysłał jedynie wisi na waszej stronie że tak kolokwialnie powiem jedna niezapłacona pozycja i nie chcę aby sprzedawca tracił czas może w tym samym czasie mógłby znaleźć nowego nabywcę więc chciałbym anulować tą wygraną licytację jednak pokażę wam zrzuty ekranu i zobaczycie sobie że nie ma tam takiej opcji wszystko jest wyszarzone włączając opcję zwróć zakup dodam też że nie ma tam opcji anuluj zakup jak mnie ktoś to pokaże ale nie na poradniku tylko wyśle mi screenshot i powiem i gdzie mam kliknąć to mu chyba piwo postawię 🙂

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@maxyluks Widzę, że zakup koszul został opłacony, dlatego Ola wskazała Ci, w jaki sposób go anulować/zwrócić. W podlinkowanym artykule są zrzuty ekranu z komputera. 🙂

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

maxyluks
#9 Pomysłodawca#

Screenshot_2023-10-20-14-07-11-384-edit_pl.allegro.jpg

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@maxyluks Przepraszam, spojrzałam na inne zamówienie. W takim wypadku napisz bezpośrednio do sprzedawcy i poinformuj go, że rezygnujesz z zakupu. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów