anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Rezygnacja z zakupu

Client:106930417
#2 Obserwator#

Zakupiłem pewną rzecz na allegro i minutę później wybrałem opcję zwrotu towaru. Produkt oczywiście jeszcze do mnie nie dotarł bo przecież chwilę po zakupie to anulowałem. I co w takim przypadku skoro pisze mi. że produkt należy odesłać i wybrać sposób zwrotu? Czy odzyskam pieniądze?

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

az1rael
#21 Demiurg#

na razie nic z tym nie rób bo jak sprzedawca nie odczytał że rezygnujesz to ci to może wysłać to byś nie miał kody zwrotu smartem poczekaj parę dni i zaznacz zwrot własny

oznacz moderatorów

Client:106930417
#2 Obserwator#

Czyli mam czekać pare dni? Ja smarta nie mam. Chodzi mi o to, że kupilem te rzecz i chcialem anulowac zakup poprzez opcje zwrotu ponieważ tylko taka opcja byla dostepna. I co dalej? Sprzedawca wysle ta paczke mimo ze z niej zrezygnowałem? Ja chce odzyskać pieniądze gdyz anulowalem ten zakup 

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

sprzedawca powinien zauważyć ale nie musi że odstąpiłeś nie miałeś możliwości anulowania bo system i oprogramowanie samo wygenerowało list przewozowy w momencie zaczytania zamówienia z allegro. Możesz w tej sprawie napisać do sprzedawcy rano wiadomość by nie wysyłał. Gdyby się zdażyło że jednak nie zauważył i poszło to odbierasz i ma ci etykietę zwrotną opłacić i nadajesz nazad bo to bez smarta zwrot byłby płatny ale on nie zauważył pomyłki i wysłał.

oznacz moderatorów