anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Rozdzielenie listy zakupów ,opłata za przesyłkę

vieho
#8 Zapaleniec#

Witam po połączeniu wszystkich zakupów od sprzedającego wychodzi mi wysoka opłata za przesyłkę,czy jest opcja ponownego rozłączenia wybranych przedmiotów ponieważ pojedynczo wychodzi tańsza przesyłka, dziękuję

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

Monika__L
#15 Entuzjasta#

to kupuj pojedynczo. po jednym wyjmuj z  koszyka do płatności

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Oczywiście że można w koszyku zaznaczasz które chcesz opłacić i kupić.

oznacz moderatorów

vieho
#8 Zapaleniec#

Przedmiotów nie ma w koszyku tylko w moje zakupy i tam jest tylko opłać zakup i za wszystkie wychodzi mi 80 zł i chcę rozdzelić np. na 2 paczki po 20 zł i tej opcji nie ma, dziękuję 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

W moje zakupy, a jaki status płatności? Ale tam masz też kup ponownie.

oznacz moderatorów

vieho
#8 Zapaleniec#

tylko opłać zakup,nie potrzebnie scaliłem wszystkie zakupy po licytacjach,powinienem dołączać pojedynczo i patrzeć koszt wysyłki,teraz przy zapłacie muszę zaznaczyć opcję wysyłki,nawet nie ma opcji bez wysyłki czyli niemogę uzgodnić dostawę że sprzedającym 

oznacz moderatorów

vieho
#8 Zapaleniec#
oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@vieho Jeśli połączyłeś już wszystkie zakupy w jedną płatność, nie opłacisz każdego z nich pojedynczo. Skontaktuj się ze sprzedającym i ustalcie co dalej. Możesz opłacić zamówienie i uzyskać zwrot części kosztów dostawy, jeżeli sprzedawca się na to zgodzi. 

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#17 Koryfeusz#

To jakoś tak, że gdy koszty wysyłek pojedyńczych produktów przekroczą 100 zł to wtedy kupujący ze smartem ma opłatę za wysyłkę. Trzeba to za wczasu rozdzielać tak żeby np było maksymalnie 10 rzeczy paczkomatem w paczce (wtedy nie przekroczy). Rozdzielić po połączeniu się tego nie da. A przynajmniej takie wpisy tu dawniej widywałam. Też mnie kiedyś tak allegro ukarało za większe zakupy. Najgłupsze jest przy tym to, że jak część nie pasuje i chcesz zwrócić to zwrot też płatny... Czyli masz smarta, sprzedający sprzedaje smart. A Ty płacisz podwójnie za karę za większe zakupy...

oznacz moderatorów