anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Seksistowska reklama Allegro

phawr
#7 Wielbiciel#

@N_Nitka28@RaBarbar_ka@MiMary@w_kiwi@la_nika@ayo80@nat_not@_HolaOla_ 

Chciałbym się dowiedzieć, czy Allegro świadomie postanowiło zakpić ze sporej grupy swoich klientów wypuszczając tę seksistowską reklamę:

https://youtu.be/MMXeaqv23zk?si=OHVdltNb3CnQBOFQ

Czy ta reklama powstała z inicjatywy Allegro, czy jest ona wynikiem niekompetencji agencji kreatywnej, z którą Allegro współpracuje (z tego, co wiem, jest to Starcom)? Czy zdajecie sobie sprawę, jakie oburzenie wywołałby spot, w której role są odwrócone i to mąż/partner każe żonie pić z poidełka dla psa? Czy zamierzacie wycofać tę reklamę i przeprosić? Jeśli nie, to jako stały klient Allegro wraz z moją żoną, zaczynamy zamawiać bezpośrednio u sprzedawców lub u konkurencji i będziemy zachęcać do tego znajomych. Gratuluję głupoty marketingowcom, którzy najwidoczniej pozazdrościli afery mBankowi - sociale powoli zaczynają płonąć.

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

az1rael
#21 Demiurg#

Wyjątkowo durna ta reklama oparta na stereotypach...

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

Reklama jest wyjątkowo durna i prostacka to fakt.
Zastanawiam się tylko czemu ludzie są teraz tacy delikatni, wrażliwi i tak łatwo jest ich urazić... nie wiem jak was ale mnie to nie rusza w jakimkolwiek stopniu 🙃

oznacz moderatorów

phawr
#7 Wielbiciel#

Może dlatego, że dość mamy bezkarnego plucia na jedną grupę społeczną, która jest rzekomo uprzywilejowana, kiedy odwrotne sytuacje spotykają się z powszechnym oburzeniem? Nie zamierzam dać zarabiać firmom, które obrażają mnie jako swojego klienta - zupełnie mnie to nie bawi i takie mizoandryczne żarty to niech oświeceni marketingowcy sobie zostawią na spotkania w swoim gronie na Zbawiksie lub w Mordorze.

oznacz moderatorów

jeczmien1998
#1 Nowicjusz#

Allegro jest sponsorem absolutnie obrzydliwego, seksistowskiego, poniżającego materiału na kanale "whatkolwiek" w serwisie YouTube: https://www.youtube.com/shorts/MMXeaqv23zk

oznacz moderatorów