anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Sensowne filtry w niektórch działach (koloryzacja włosów)

MAMY ROZWIĄZANIE!
Sznur_perel
#9 Pomysłodawca#

Generalnie wyszukiwanie na Allegro mi się bardzo podoba (wyszukiwanie po wielu przedmiotach to normalnie bomba!), ale niekiedy natrafiam na działy, które mają zrobione filtrowanie zupełnie bez sensu.

Takim działem jest Koloryzacja włosów (Uroda - Pielęgnacja - Włosy - Kolorzacja). Można tam wybrać w filtrach markę, cenę, czy brak specyficznyych składników, a nie można... stopnia trwałości koloryzacji. Tak więc aktualnie jeśli się chce kupić farbę trwałą w odcieniu mniej więcej chłodny blond (każda marka wymyśla swoje marketingwe nazwy kolorów, więc wyszukiwanie po opisowej nazwie koloru nic sensownego nie da), nie bacząc na cenę czy markę, to trzeba przejrzeć wszystkich ponad 16 tys. ofert. Z których spora część to będzie zupełnie nie tym, czego się szuka - szamponetki, spraye, koloryzacja do 20 myć... Trochę to frustrujące. Zwłaszcza że parametr "trwałość koloryzacji" jest jednym z bardziej podstawowych parametrów jeśli chodzi o farby do włosów.

Nie wiem, gdzie z tą sugestią, by taki filtr dodać się udać. Mam nadzieję, że piszę we właściwym miejscu i moja uwaga zstanie dostrzeżona.

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2
Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@Sznur_perel   Jest zakładka Zgłoś swój pomysł i tam się udaj  😊

https://spolecznosc.allegro.pl/t5/zg%C5%82o%C5%9B-sw%C3%B3j-pomys%C5%82/idb-p/zglos-pomysl

_____________
Kama
oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Sznur_perel bardzo dziękuję za Twoją uwagę, w przyszłości takie sugestie możesz zgłaszać na Zgłoś swój pomysł, tak jak radzi @Kaliope_Brzeg,  przekazałam Twoją uwagę działowi, który zajmuje się filtrami wyszukiwania. Mam nadzieję, że niedługo będziesz mogła skorzystać z takiej opcji.

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów