anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

serwis allegro bez powodu po 17 latach i 4 miesiącach bezpodstawnie zablokował mi konto

1zl
#8 Zapaleniec#

serwis allegro bez powodu po 17 latach i 4 miesiącach bezpodstawnie i bez uprzedzenia zablokował mi konto wcześniej wyłudzając opłatę za zakupy smart nie chce mi się iść do prawnika, ; w przypadku dalszej trwania tego stanu zacznę masowo wielokanałowo informować o tym każdego kogo zdołam

oznacz moderatorów
48 ODPOWIEDZI 48

LEW433
#21 Demiurg#

@1zl Allegro jak blokuje konto wysyła informacje, na maila.

oznacz moderatorów

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@1zl Jeszcze się nie zdarzyło, by komuś tak całkiem bezpodstawnie zawiesili konto. Pisz, jak na spowiedzi, coś nawywijał.

Ula

Ula
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@WREDZIA-W1 Nie ma niewinnych, są tylko nie zdiagnozowani.😁

oznacz moderatorów

1zl
#8 Zapaleniec#

kolego lew433  w korespondencji zalecam trzymania się relacji logicznych a nie luźnych skojarzeń

- koniec wątku

oznacz moderatorów

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@LEW433 "Niezdiagnozowani"!!! Nie z imiesłowami piszemy razem! Zapamiętaj 🙂

Ula

Ula
oznacz moderatorów

Client:79179573
#16 Inspirator#

@WREDZIA-W1 napisała: ""Niezdiagnozowani"!!! Nie z imiesłowami piszemy razem! Zapamiętaj"

Pisząc w ten sposób nie osiągniesz założonego celu. Najpierw trzeba mu wytłumaczyć, co to jest ten imiesłów i "z czym to się je". Ale w prostych słowach, jak dziecku.

____________

Ty też masz dość CZARNEJ LISTY KUPUJĄCYCH? Poprzyj pomysł!

oznacz moderatorów

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@Client:79179573 Zapewniam Cię, że zapamięta. Przekonasz się 🙂

Ula

Ula
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Client:79179573 Tutaj nie można tej osobie wytykać błędów językowych, choć popełnia je notorycznie, to jest naruszenie zasad AG i za to można otrzymać blokadę wypowiedzi, znaczy niektórzy mogą otrzymać, bo inni błędy od dawna wytykają bezkarnie. Takie to standardy allegrowe i równe traktowanie.

oznacz moderatorów

pulkownik66
#19 Nestor#

@WREDZIA-W1  Coś wspólnie dziś kojarzymy po prokuratorsku🤣 ,,na spowiedzi"😂

https://spolecznosc.allegro.pl/t5/zaawansowani-sprzedawcy/blokada-konta/m-p/142737#M40762

 

oznacz moderatorów

1zl
#8 Zapaleniec#

trudno mi w pani tezę uwierzyć ale to nie jest dyskusja na tematy wiary, bo jeśli by nawet tak było, że "nigdy..."  to teraz jest już inaczej

oznacz moderatorów

1zl
#8 Zapaleniec#

Pani Ulu;  czy my (tj. pani i ja) jesteśmy po bruderszafcie? proszę mi przypomieć

oznacz moderatorów

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@1zl  No jasne, że tak! Nie pamiętasz? W ubiegłym roku, w Ciechocinku 🙂

Ula

Ula
oznacz moderatorów

1zl
#8 Zapaleniec#

To nie ten "adres"  z takimi osobami się nie zadaję, to na pewno był ktoś inny, dlatego uprzejmie panią proszę o zachowanie stosownej formy

oznacz moderatorów

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@1zl Proszę Wielce Szanownego Pana, to na bank byłeś Ty, Panie 🙂 Gentlemen w każdym calu, więc któż by inny?

Ula

Ula
oznacz moderatorów

pulkownik66
#19 Nestor#

@WREDZIA-W1  Jak gentelmen, to nie był On- Pan ten, to musiałem być Ja-pan

oznacz moderatorów

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@pulkownik66 Ty??? Eeeee, nie. On nie miał munduru i gwiazd na ramionach.

Ula

Ula
oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@1zl Polecam opanowanie emocji i zaprzestanie używania słów wulgarnych oraz powszechnie uznanych za obraźliwe w stosunku do kogokolwiek oraz kontakt z nami w sprawie blokady konta przez ten formularz.

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

1zl
#8 Zapaleniec#

proszę pani ! uwaga jest niestosowna -tu nie chodzi "emocje"  tylko o odblokowanie mi konta!;

 

zarówno pani emocje jak i domniemane moje emocje są tu bezprzedmiotowe

owszem ,  uważam stosowanie słów wulgarnych  w tzw przestrzeni publicznej za niedopuszczalne, a używanie ich nawet w rozmowach prywatnych szczególnie w otoczeniu kobiet za dyskredytujące

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@1zl W mojej poprzedniej wypowiedzi wskazałam Ci właściwą drogę, aby wyjaśnić sprawę blokadę Twojego konta. Natomiast chętnie poznam jeszcze Twoją opinię dotyczącą wulgarnych komentarzy skierowanych pod adresem różnych osób np. w korespondencji mailowej lub w innych formach kontaktu. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów