anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Skarga na sklep Allegro

Gerard3000
#7 Wielbiciel#

Od roku bujam się z reklamacją odkurzacza i za każdym razem jestem dosłownie zlewana przez ten sklep. Zero kontaktu z Waszej strony. O odrzuconej reklamacji dowiaduje się jak kurier staje w drzwiach z odkurzaczem. Sprzęt szwankuje, prawdopodobnie nie jest w ogóle robiony, a jak jest (bo ostatnie dwie "zwrotki" odkurzacza dostaje ze śmieciami i totalnie osyfiony :/) włączony to wady są ignorowane i odkurzacza wraca do mnie. Mam tego serdecznie dość!!!! Gdzie mogę złożyć oficjalną skargę na ignorowanie klienta? Biuro praw konsumenta poinformowane. @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Gerard3000 Przykro mi, że masz takie odczucia, ale sprawdziliśmy dokładnie historię Twoich reklamacji i zgłaszałaś się do oficjalnego sklepu Allegro kilkukrotnie w tej sprawie, ale za każdym razem otrzymywałaś odpowiedź:  

  • w grudniu 2021 r. zgłaszałaś problem z podłączeniem do telefonu,
  • ‪‪‪w lutym 2022 r. zgłosiłaś, że odkurzacz nie jeździ po prostej linii tylko obraca się wokół własnej osi. Urządzenie zostało naprawione, wymieniono laser, ale nie stwierdzono problemów z baterią,
  • w kwietniu 2022r., zgłosiłaś, że odkurzacz nie sprząta dobrze, ale serwis nie stwierdził  uszkodzenia, więc nie ma podstaw do weryfikacji kolejnych i tych samych zgłoszeń,
  • po ostatnim zgłoszeniu z września 2022 r., został wymieniony głośnik i pojemnik na wodę. 

 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Gerard3000
#7 Wielbiciel#

Czyli miałam rację! Nawet się nie kłopotali z zaglądania co jest byle by spławić wariatke! Dzięki wielkie za odpowiedź! Skarga zgłoszona. 

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Gerard3000 pamiętaj że jak reklamujesz z tytułu rękojmi, przy drugiej reklamacji możesz odstąpić od umowy 😄 

________
Κώστας
oznacz moderatorów

piimaa
#13 Ambasador#

Za ile złotówek ten odkurzacz był?

oznacz moderatorów

Gerard3000
#7 Wielbiciel#

Prawie tysiąc złoty.. dla nas to dużo pieniędzy.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Gerard3000 przy kolejnej reklamacji odstąp od umowy, i kup se innej marki  🙂

Art.  560. 
§  1. 
Jeżeli rzecz sprzedana ma wadę, kupujący może złożyć oświadczenie o obniżeniu ceny albo odstąpieniu od umowy, chyba że sprzedawca niezwłocznie i bez nadmiernych niedogodności dla kupującego wymieni rzecz wadliwą na wolną od wad albo wadę usunie. Ograniczenie to nie ma zastosowania, jeżeli rzecz była już wymieniona lub naprawiana przez sprzedawcę albo sprzedawca nie uczynił zadość obowiązkowi wymiany rzeczy na wolną od wad lub usunięcia wady.
________
Κώστας
oznacz moderatorów