anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Sklep wkłada mi do kosza towar, co to za praktyka

MAMY ROZWIĄZANIE!
jawjan
#8 Zapaleniec#

Sklep wkłada mi do kosza towar, co to za praktyka

oznacz moderatorów
16 ODPOWIEDZI 16
Client:44052296
#21 Demiurg#

😱

To jest nie możliwe. Chyba, że włamali Ci się na konto

oznacz moderatorów
jawjan
#8 Zapaleniec#

Też myślałem że zrobiłem to nie chcący,ale tak nie jest wywalałem z kosza już kilka razy ten przedmiot niestety po kilku dniach wraca 

oznacz moderatorów
Ziolko39
#21 Demiurg#

@jawjan Jak sprzedający może coś dodać do Twojego koszyka? Klika za Ciebie? Musiałeś dodać niechcący coś z propozycji "inni kupili również" lub "sklep poleca" i stąd całe zamieszanie.

No chyba, że masz samoświadomą klawiaturę, która wie co dla Ciebie najlepsze👻

oznacz moderatorów
Client:109840791
#9 Pomysłodawca#

@jawjan Na Allegro dzieją się czasem dziwne rzeczy. Nie tak dawno klawiatura jednego z "doświadczonych" użytkowników tego forum uzyskała samoświadomość i zaczęła rozsyłać spam do innych użytkowników Allegro: https://spolecznosc.allegro.pl/t5/dyskusje-kupuj%C4%85cych/do-twojego-adresata-kontrahenta-zosta%C5%... Zanim się zorientował z jego konta wyszło100 e-maili. 🤣

oznacz moderatorów
Ziolko39
#21 Demiurg#

🐺🐱🐽🐖🐵

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Może widzisz i klikasz, a może wchodzisz na różne konta i się zamieszało!

oznacz moderatorów
jawjan
#8 Zapaleniec#

Nie na allegro jestem ponad 20lat tak że wiem ,przynajmniej do teraz tak myślalem co rbię

oznacz moderatorów
Client:44052296
#21 Demiurg#

@jawjan proponuje usunąć pliki podręczne i ciasteczka 

oznacz moderatorów
Client:109808341
#12 Orędownik#

A ja proponuję dodatkowo usunąć konto.

oznacz moderatorów
Client:109840791
#9 Pomysłodawca#

@Ziolko39  napisał(a):

Głupich nie sieją > sami się rodzą > Tako rzecze Zaratustra


@jawjan Masz wielkie szczęście, że trafiłeś na to forum. Doświadczeni użytkownicy z troską i kulturą pochylili się nad Twoim problemem. Zauważ, że piszą do Ciebie posiadacze najwyższych rang. Administracja forum nie nadaje ich byle komu, doceń to.

oznacz moderatorów
Ziolko39
#21 Demiurg#

@jawjan Nie zważaj na podpuszczacza > ten tekst nie był do Ciebie > on świetnie wie o kim 🐷

Jak zwykle patrzy z zazdrością na istoty wyższe > za wszelką cenę usiłuje przeszkadzać 👿

oznacz moderatorów
jawjan
#8 Zapaleniec#

Na wszystkich forach jest podobnie tak że biorę nie które porady z dystansem pod uwagę 

oznacz moderatorów
Client:94057046
#14 Krzewiciel#

@Client:109808341 Wracaj do swojego piwniczanego wykopu.

oznacz moderatorów
jawjan
#8 Zapaleniec#

Zmieniałem konto hasła dalej to samo, zgłosiłem na allegro mają szukać ,myślę że dobrze wiedzą co jest grane 

oznacz moderatorów
rob-bar
#2 Obserwator#

Mam chyba podobnie co usunę z koszyka towar i to nieważne czy na telefonie czy laptopie , wraca jak bumerang , i powiem szczerze że zaczyna mnie to denerwować , czy jest możliwość zablokowania go ?

oznacz moderatorów
Halfrunt
#18 Luminarz#

@rob-bar to jest tak zwany zestaw obowiązkowy, Allegro bije się w konkursie o większą wartość koszyka.

Kiedyś też tak było, Wz-tka do kawy obowiązkowa.

oznacz moderatorów