anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

smart darmowe 5 dostaw

nieznajomy2012
#7 Wielbiciel#

Witam,

Nie mogę aktywować smarta, nie przychodzi SMS z potwierdzeniem. Support odsyła mnie do działu IT, który nie odpisuje. Mam do wykorzystania 2 kupony do końca 26 listopada i allegro nie jest w stanie mi pomóc. podobno moga wysłać kod aktywacyjny ręcznie ale mnie totalnie olali. Śmiech na sali nawet nie można kupić z jakimiś rabatem czy próbnym smartem z darmowa dostawa, czy to jest profesjonalne podejście do klienta? Żenada.

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

LEW433
#21 Demiurg#

Jutro moderacja Ci pomoże, spokojnie: @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

nieznajomy2012
#7 Wielbiciel#

ja jestem a 100% pewna że przepadną mi te kupony i ta aktywacja będzie już guzik potrzebna.......

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Zachowaj spokój. Moderacja się przyjrzy jutro.🤗

oznacz moderatorów

nieznajomy2012
#7 Wielbiciel#

Dostałam SMS i potwierdziłam konto na darmowe dostawy, gdy tylko przeszło to allegro smart 5 dostaw za free zniknęło! JUPI z deszczu pod rynne! Kupon przepadł również super dziękuję moderacji i allegro za prezenty puste!

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@nieznajomy2012 tak jak pisaliśmy w wiadomości e-mail w sprawie nr 37744018 prześlij proszę zrzuty ekranu z widoku gdzie SMS został wysłany, a nie dotarł oraz dodatkowo z zakładki Moje Allegro - Konto - O programie oraz z ustawień telefonu gdzie widać wersję telefonu i system w korespondencji e-mailowej, a także informację czy korzystasz z aktualnej wersji przeglądarki.
Dowiaduję się czy możemy pomóc, ale poproszę Cię o współpracę, te zrzuty pozwolą zweryfikować problem. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

nieznajomy2012
#7 Wielbiciel#

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

odpisalam, ze dostalam kod ale dostalam potem informacje zwrotna, ze nie przysluguje mi smart na test do 5 dostaw mimo, ze byl komunikat do testow programu smart.... troche czuje sie ze moje dane zostaly wyciagniete na potrzeby allegro, tak jakbym dostala prezent ladnie zapakowany, a w srodku pusty karton bez zawartosci.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@nieznajomy2012 przykro mi, ale tak jak napisaliśmy w wiadomości e-mail,  jeśli usługa Smart! na start była aktywowana na powiązanym koncie, nie będzie możliwości uruchomienia jej ponownie.
Takie są zasady tego programu i obowiązują wszystkich kupujących, nie możemy zrobić wyjątku. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@nieznajomy2012  Kupon nie przepadł, jeśli była nieudana płatność to pojawi się ponownie.

Jeśli kończy  się termin ważności kuponów to trzeba poprosić Allegro o wymianę kuponów na monety - jest taka możliwość.

oznacz moderatorów