anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Smart - dzieją się dziwne rzeczy

MAMY ROZWIĄZANIE!
bajcia
#11 Animator#

Witam. czy może mi ktoś wyjaśnic o co chodzi. najlepiej chyba zobrazuja to zrzuty ekranu, ale nie widze takiej opcji.

Otóż włozzyłem do koszyka produkty za sumę 159 zł i smart zadziałał prawidłowo - darmowa przesyłka powyżej 100 zł, natomiast jak do tej samej przesyłki dodałem kolejny produkt za sumę 8,80 zł to pokazało mi ssię, że wartość koszyka wynosi 167,80 zł oraz koszt przesyłki 51,96 zł oraz adnotacja : "Koszt przesyłki przekroczył 40 zł, dlatego nie możesz skorzystać z allegro smart".

Najciekawsze jest to, że gdybym faktycznie zakupił w cenie niższej jak 100 zł, to koszt przesyłki wynosi u tego sprzedawcy Allegro kurier DPD-12,99 zł.

czy może mi ktoś wytłumaczyc co to są za cuda.

 

oznacz moderatorów
24 ODPOWIEDZI 24
kostas11
#21 Demiurg#

@bajcia Jak ustawił wysyłka listw 8,99 zł i w paczce 1000 sztuk to nawet jak dasz 1000 to będzie smart, jak by ustawił w paczce 1 sztuka w cenniku to 4 by załapały się na smarta a 5 już nie 😞  jasne i przejrzyste, wszystko zależy od sprzedawcy i jego cennika 😉 

________
Κώστας
oznacz moderatorów
bajcia
#11 Animator#

Nie wiem jak ustawił, skoro tego nie widzę. W ustawieniach kosztów wysyłki, które widzę jako klient jest napisane :

Allegro Kurier DPD
12,99 zł
11 dni roboczych
za darmo z pakietem dla zakupu od 100 zł
 
 dla listew
 
przy kołkach jest :
 
Allegro Kurier DPD
12,99 zł
maksymalnie w paczce 10
kolejna sztuka 0,00 zł
za darmo z pakietem smart dla zakupu od 100 zł
 
przy akcesoriach : 
Allegro Kurier DPD
12,99 zł
maksymalnie w paczce 20
kolejna sztuka 0,00 zł
za darmo z pakietem smart dla zakupu od 100 zł
 
więc skąd mam wiedzieć jak i co on ma ustawione, skoro ja widze to co widze. Nie wklejam zrzutu, bo ponoć nie widać załacznika.
Sprawa w sumie nieistotna, bo wszystko załatwione zostało. Ale sam fakt jest taki jaki jest
oznacz moderatorów
bajcia
#11 Animator#

Teraz chyba rozumiem gdzie tkwi przyczyna. Nie jest istotne, że nie określił wartości kolejnej przesyłki. Wystarczy, że ograniczył w jednej przesyłce ilość do 10 szt, w  drugim asortymencie do 20, co spowodowało, że miałem 2 paczki akcesoriów, jedna paczkę listew i aż 8 paczek kołków. Tyle, że policzyło mi x 4 przesyłki, a powinno w takim razie x 11.

1x listwy

2x akcesoria (20 i 10)

8 x kołki

oznacz moderatorów
Client:35894771
#8 Zapaleniec#

formalnie należy spełnić wszystkie wymagania, tak jak zostały one ustawione, chociażby to było bez sensu, wtedy można kontaktować się ze sprzedającym. Na przykład koszty dostawy i kwota zakupu. Z praktyki ja często rozbijam się o takie ustawienie, że sprzedawca kurierem, czy nawet paczkomatem ustawił, że w paczce może być tylko np. 1 długopis, a chcę kupić 10. A inny ma przecież ustawione, że 1000 sztuk(?). Jeżeli jest to rabat, to na opisanych co do złotówki zasadach.

oznacz moderatorów
bajcia
#11 Animator#

Już wszystko wiem jak to się dzieje. Temat uważam za wyjasniony.

oznacz moderatorów