anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

smart i przelew payu na poczcie

MAMY ROZWIĄZANIE!
wlodipw
#8 Zapaleniec#

zakupiłem smart przez przelew tradycyjny,zapłaciłem na poczcie 7marca2022 w poniedziałek przed trzynastą ..jest piątek zaraz sobota a smart nadal nie ma.. infolinia tylko automat bl bla bla i nie ma maila do kontaktu po przejściu na payu pomoc(nie wiem czy dobrze szukałem ale nie znalazłem)
49pln poszło na PayU S.A. 75124069603496012536199384   

   (rok temu ktoś znajomy zakupił mi blikiem i od razu zadziałało)

czy poza napisaniem do payu na adres w Warszawie można coś zrobić? bo telefon to automat ,zero operatorów nie to co jakiś czas temu zadzwoniłem 3-ciego dnia i wszystko operatorka sprawdziła i poszedł przelew w ciągu godziny..

Gdzieś tam pisze ze do 14 dni przelew tradycyjny.. czy to żart ?  czy ktoś czekał 14 dni serio?

Pięknie proszę czy ktoś podzieli się co z tym zrobić  można bo mi pomysłów brakuje... dziękuje 🙂

 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@wlodipw Prześlij proszę skan lub czytelne zdjęcie potwierdzenia wpłaty przez ten formularz. Konsultanci sprawdzą dlaczego płatność nie rozliczyła się poprawnie.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
wlodipw
#8 Zapaleniec#

skan wysłałem wczoraj a dzis sprawdzam poczte a tam cyrk  z data 8mar2022  10:39

Witaj,

chcemy zwrócić Twoją wpłatę. Niestety, nie posiadamy wszystkich potrzebnych danych aby to zrobić. Aby otrzymać zwrot pieniędzy, wypełnij krótki formularz:  tu link był  ...

czyli allegro nie osługuje payu  albo payu nie obsługuje allegro.. to nie rozumiem poco allegro korzysta z payu..

poprosze jednak by ktoś blikiem mi zapłacił.. 😕

2 razy korzystałem z payu i 2 razy komplikacje.. brak słów

oznacz moderatorów
wlodipw
#8 Zapaleniec#

edit :w sumie to na 4 transakcje 2 z problemami.. mniejsza z tym

pieniądze wróciły na podany numer konta.. smart zakupiony przez blik .koniec tematu 🙂

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Przelew tradycyjny niestety idzie dłużej i są różne podane czasy, ale z pewnością nie mniej niż 3 dni.

oznacz moderatorów