anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

SMART! Problem z dokupieniem przedmiotu aby przekroczyć 40 PLN.

MAMY ROZWIĄZANIE!
jon_2005
#8 Zapaleniec#

Wylicytowałem u Sprzedającego dwa przedmioty za łączną kwotę 33 złotych. Chcę skorzystać z 'darmowej' wysyłki SMART!, dlatego muszę dokupić towar za minimum 6 PLN.

Problem w tym, że przedmiot który chcę dokupić jest w opcji 'Kup Teraz' za 11 zł.

Gdy kliknę 'Kup teraz' Allegro przeniesie mnie na stronę banku i nie będę miał możliwości zapłaty za 3 kupione przedmioty na raz, na łączną kwotę 44 PLN.

Gdy dam przedmiot do 'koszyka', także nie mam możliwości połączenia wszystkich trzech przedmiotów aby za nie zapłacić łącznie, dzięki czemu wykorzystam SMART!.

 

Proszę o pomoc, bo te 'ulepszenia' dla kupujących przyprawiają mnie o ból du... głowy.

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6
kostas11
#21 Demiurg#

Kliknij kup teraz i nie kończ płatności, przejdź do kupione zaznacz wszystkie nie opłacone produkty i opłać je razem, powinno przejść  🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów
jon_2005
#8 Zapaleniec#

Dziękuję!

oznacz moderatorów
WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@jon_2005 Uściślę odpowiedź @kostas11 :Kliknij "Kupuję i płacę". System przeniesie Cię na stronę banku i wtedy wyjdź z tego i wejdź w Kupione. Zaptaszkuj wszystkie trzy i zapłać.

Ula

Ula
oznacz moderatorów
jon_2005
#8 Zapaleniec#

Wszyscy troje mi pomogliście. Dziękuję.

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

Dodam, że aby to zadziałało, przed kliknięciem Kupuję i płacę musisz wybrać tak zwany "szybki przelew" i nie płacić, a po wejściu w Kupione musisz anulować rozpoczętą płatność.

oznacz moderatorów
jon_2005
#8 Zapaleniec#

Dziękuję za precyzyjną odpowiedź!

oznacz moderatorów