anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Smart week only.30 monet.

Fajny_Uzytkownik
#8 Zapaleniec#
  • Zrobiłem kilka zakupów i aby otrzymać 30 monet, trzeba zrobić zakupy tylko z oznaczeniem "Smart only"  Jak można sprawdzić czy z tym oznaczeniem dokonałem zakupów? Pytam ponieważ myślałem wcześniej że wchodzą w to też zakupy z oznaczeniem "smartweek " Czy pracownik Allegro może mi podać za jaką kwotę już dokonałem zakupów z opcją "only Smart"? Chyba że jednak da radę gdzieś to sprawdzić. @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  
oznacz moderatorów
26 ODPOWIEDZI 26

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Fajny_Uzytkownik w ofertach jest znaczek "Smart! only" i stąd wiesz 🙂 
Już się załapałeś na promocję, bo wartość Twoich zakupów to ponad 1000 zł. 
Odebranie Monet będzie możliwe od godziny 15:00, dnia 22 maja 2023 r. przez okres 5 dni kalendarzowych. Aby zgarnąć monety, kliknij [przycisk „Odbierz”] w zakładce.



   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

PozytywnyUser
#8 Zapaleniec#

Dzięki za dobrą wiadomość. Co do oznaczeń, są one chyba tylko w momencie zakupów gdy akcja trwa? Po zakupie, znaczek w zakładkach "kupione", u mnie niestety znika. Co do promocji, dowiedziałem się dopiero po zakupach.  Jeszcze raz dzięki za info i mam nadzieję że monety się pojawią 🤣

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@PozytywnyUser nie ma sprawy! Znaczek znika w takim sensie, że nie widzisz go na liście Twoich zakupów? Bo gdy wejdziesz w ofertę z zamówienia z poziomu zakładki Moje zakupy, to powinieneś zobaczyć ofertę w momencie zakupu i znaczek powinien być widoczny 🙂 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

PozytywnyUser
#8 Zapaleniec#

Dokładnie, na liście zakupów w zakładce kupione, nie ma już znaczka gdy oferta z only Smart się zakończy. W momencie zakupu jest.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@PozytywnyUser dziwne, ale nie martw się, my w systemie widzimy, że w momencie zakupu, znaczek był, więc widać, że warunki promocji zostały spełnione 🙂 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

Sonsiatt
#7 Wielbiciel#

Witam, przepraszam że tak podpinam się pod temat... Też mam problem z monetami za Smart Week. Zrobiłem zakupy za ponad 500pln, dwa przedmioty oznaczone "Smart! Only" i do dzisiaj nie ma śladu po promocyjnych monetach... :(. Aktualizowałem appke, logowalem się na inncy przeglądarkach i nic... 😞 Czyżbym się nie łapał?

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Sonsiatt sprawdziłam Twoje zakupy z okresu promocji i przykro mi, ale w ofertach w których dokonałeś zakupów nie było oznaczenia Smart! only, a jedynie Smart Week. 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

Sonsiatt
#7 Wielbiciel#

Hmmm, byłem pewien że Smart! Only. No nic,trzeba być bardziej uważnym :). Bardzo dziękuję za pomoc:) 🙂

oznacz moderatorów

Darek324
#7 Wielbiciel#

Witam

Też się podepnę pod temat.

Dokonalem kilku zakupów na kwotę ponad 500zł i nie otrzymałem monet. Mogę prosić o weryfikację czy wszystko jest ok. Przy dwoch zakupach używałem kuponów czy to może być powodem ze nie otrzymałem monet?

Pozdrawiam Darek 

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Darek324 Podaj proszę numery zamówień.

   Natalia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

Darek324
#7 Wielbiciel#

Przesyłam numery zamówień:

bd2a6d80-f806-11ed-9389-098f3664e60b

87ed6dc0-f6f8-11ed-b691-9d58f6c757d5

2f5b21d0-f6f7-11ed-96a9-01eff8f865a7

ea67bd70-f6ee-11ed-a05a-0b2813fa325b

a64cc1b0-f678-11ed-aff1-c56ca2dd2730

70c4b090-f5a9-11ed-a701-4725a319769a

bb69c1f0-f3f9-11ed-a77b-e91495d0f40d

Pozdrawiam Darek

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Darek324 Przekazałam tę sprawę do weryfikacji. Wrócę do Ciebie z odpowiedzią.

   Natalia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

Darek324
#7 Wielbiciel#

Dziękuję Ci bardzo

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Darek324 Przekazano mi, że jedynie zamówienia: bd2a6d80-f806-11ed-9389-098f3664e60b, ea67bd70-f6ee-11ed-a05a-0b2813fa325b, a64cc1b0-f678-11ed-aff1-c56ca2dd2730 były oznaczone "Smart! only". Oznacza to, że koszty zakupów nie przekroczyły 500 zł. Właśnie to jest przyczyną nieprzyznania monet.

   Natalia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

Darek324
#7 Wielbiciel#

Dziękuję za informację. Widoczne pozostałe zakupy były oznaczone jako smartweek. Bardzo podobne oznaczenia i to mnie musiało zmylić.

oznacz moderatorów

Fajny_Uzytkownik
#8 Zapaleniec#

No i nie ma monet 😭 No i co teraz z tym zrobimy? 😅

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Fajny_Uzytkownik działam w Twojej sprawie, poproszę Cię jeszcze o cierpliwość, dam znać gdy tylko otrzymam odpowiedź 🙂 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Fajny_Uzytkownik monety są już na Twoim koncie 🙂 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

Basienka700
#8 Zapaleniec#

Dzień dobry. I ja pozwolę sobie dołączyć do tematu ponieważ dzisiaj jest ostatni dzień na odbieranie monet. Również w poprzednim tygodniu dokonałem zakupów artykułów z oznaczeniem "Smart!Week" za ponad 500 zł z nadzieją otrzymania 30 monet, jednak nie jestem pewien czy było oznaczenie "Smart! only". Jeżeli to możliwe to proszę o weryfikację, zamówienia:

1eadca30-f725-11ed-91e7-6b307fc45fb2 ;    31c14670-f675-11ed-9d6a-bb726eb013f5,

de39e6a0-f670-11ed-b984-e5024c21f9da ;   1151b5f0-f41d-11ed-82bb-01ed0b18571c

oznacz moderatorów