anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego allegro na to pozwala

Agent555
#17 Koryfeusz#

@w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_   

Dlaczego allegro pozwala sprzedawać Chińczykom z nimi są zawsze jakieś problemy.

 

To już 3 zakup od Chińczyka i znowu jest problem z zakupem bo kupiłem od Chińczyka.

 

oznacz moderatorów
16 ODPOWIEDZI 16

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Agent555 Cześć, przykro mi, że spotkała Cię taka sytuacja. Jeśli masz problemy z transakcją, to rozpocznij dyskusję. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Widocznie ich ten problem nie dotyczy .Wystarczy od Chińczyków nie kupować i problem zniknie.

oznacz moderatorów

AptekaNatolinska
#14 Krzewiciel#

Jak widzę, że wysyłka z Chin, to czym prędzej wychodzę w takiej aukcji. Szkoda czasu, ambarasu i nerwów.

oznacz moderatorów

sl-aw-ek
#16 Inspirator#

@Agent555 ale prowizję zapłacili bez problemu więc dla allegro wszystko jest ok. 

oznacz moderatorów

QueLord
#10 Popularyzator#

Człowiek się uczy na błędach… a przynajmniej powinien.

oznacz moderatorów

katarzynab1712
#15 Entuzjasta#

kup jeszcze z 15 razy...........

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@Agent555 Forsa, forsa, i jeszcze raz forsa.

oznacz moderatorów

maxr01
#17 Koryfeusz#

Jak chcesz kupować od chińczyka - kupuj na innym portalu.

Na Allegro - tylko problemy.

Zgłaszałem kilka kont chińskich - istne "wałki" - lecz Allegro twierdzi, że traktują ich tak samo jak polskich sprzedawców. Sęk w tym, że np. mnie usunęli jedną aukcję z pewnego powodu, a z tego samego powodu u nich jest do usunięcia wszystkie aukcje.

Problem tkwi w jednej rzeczy - Allegro chce, żeby zgłaszać pojedynczo każdą z 30 tys. ofert sprzedającego.

Ja bym prosił chociaż o 1 zł za taka zgłoszoną ofertę. Za darmo nie będę odwalał roboty za pracowników Allegro.

 

--------------------------------------------------------------------------------
Rozumiem, że są ludzie, którzy za 20 gr. będą gnać pchłę przez 20km, lecz nie potrafię ich zrozumieć.
oznacz moderatorów

Agent555
#17 Koryfeusz#

Na dodatek chińczyk dodał niewłaściwe zdjęcia przedmiotów, zdjęcia nie przedstawia przedmiotu zgłosiłem to do allegro.

 

Allegro nic z tym nie zrobilo, oferty są nadal widoczne z niewłaściwymi zdjęciami przedmiotu 

 

Myślę że gdyby to był Polski sprzedawca to allegro by już usunęło aukcje, to jest chiński sprzedawca i allegro nawet nic z tym nie zrobilo. Chińczykom wszystko wolno mogą łamac reguraminu allegro i nic z tym nie jest robione .

@w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

Na allegro nie ma żadnego reguraminu, ten reguraminu łamie też allegro.

 

oznacz moderatorów

miliarderzy
#12 Orędownik#

Jak widzę, że wysyłka z Chin, to czym prędzej wychodzę w takiej aukcji. Szkoda czasu, ambarasu i nerwów.


mam tak samo jak ty
oznacz moderatorów

maxr01
#17 Koryfeusz#

Tak. Polski sprzedawca miałby problemy, gdyby zdjęcie nie było zgodne z ofertą.

I racja byłaby po stronie kupującego, a Allegro doprowadziłoby do tego, żeby klient był zadowolony - sprzedawca już nie.

--------------------------------------------------------------------------------
Rozumiem, że są ludzie, którzy za 20 gr. będą gnać pchłę przez 20km, lecz nie potrafię ich zrozumieć.
oznacz moderatorów

Agent555
#17 Koryfeusz#

@w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_   

 

Tydzień temu zgłaszałem te oferty , dlaczego nie zostały usunięte te oferty od Chińczyka, zdjęcia przedstawiają inny przedmiot.

Allegro brawo dla was , dalekj łamiecie swój reguramin, można by to  było zgłosić do UOKiK co wyprawiacie jak łamiecie reguramin, swój reguramin.

Chińczykowi nie usunięcie ofert , gdyby to był Polski sprzedawca to oferty by już były usunięte .

oznacz moderatorów

Agent555
#17 Koryfeusz#

@w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_

 

Dlaczego nie odniesiecie się do tego , dlaczego łamiecie reguramin

oznacz moderatorów

maxr01
#17 Koryfeusz#

Brak jakiejkolwiek dalszej odpowiedzi przez moderatorów chyba wyjaśnia sprawę.

@w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

--------------------------------------------------------------------------------
Rozumiem, że są ludzie, którzy za 20 gr. będą gnać pchłę przez 20km, lecz nie potrafię ich zrozumieć.
oznacz moderatorów

maxr01
#17 Koryfeusz#

Temat "umiera" a odpowiedzi brak. Czyli Allegro stosuje zasadę - nie odpowiadaj, temat polegnie śmiercią naturalną. Szkoda, że tak nie jest w dyskusjach sprzedawców ze swoimi klientami. Natomiast Allegro w dyskusjach ze swoimi klientami może nie odpowiadać...

--------------------------------------------------------------------------------
Rozumiem, że są ludzie, którzy za 20 gr. będą gnać pchłę przez 20km, lecz nie potrafię ich zrozumieć.
oznacz moderatorów

Monika__L
#15 Entuzjasta#

Takie prawo silniejszego 

oznacz moderatorów