anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Spóźniona płatność za zakup kup teraz

brainy
#2 Obserwator#

Witam,

Mam zakupiony ale nie opłacony przedmiot. Rano mija tydzień od kiedy złożyłem oferte kup teraz więc zakup zostanie anulowany.  Czy jest szansa przedłużyć czas do płatności? Pierwotną formą był przelew przez IPKO. Czy jak teraz zmienię na przelew tradycyjny to czas na zaksięgowanie się przedłuży?

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

LEW433
#21 Demiurg#

Nie, dlaczego miałby się przedłużyć, ale dlaczego nie możesz zapłacić szybkim przelewem?

oznacz moderatorów

brainy
#2 Obserwator#

Czekam jeszcze parę dni na wpływ pieniędzy. Zależy mi jednak na zakupie tu bo cena była dobra. Gdzieś mi się przewinęło na stronach allegro, że na szybki przelew jest 7 dni, na tradycyjny 14 ale nie wiem na ile to aktualne dane.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Nie na przelew tylko na opłacenie zakupu 7dni, szybki przelew idzie od razu a tradycyjny może iść 5dni.

oznacz moderatorów

brainy
#2 Obserwator#

Dziękuję. Jasne. Czyli jeśli dziś zmienię formę na tradycyjny to i tak jutro rano zakup zostanie anulowany. Jest jakaś inna możliwość żeby zatrzymać "starą" cenę a zapłacić kilka dni później?

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Skontaktuj się ze sprzedającym..

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Napisz do sprzedawcy i go poinformuj o sytuacji ,poproś go aby zabezpieczył dla Ciebie zakup i podał numer konta do przelewu . Nie przejmuj się tym że formalnie zakup będzie anulowany ,ważne aby sprzedawca znał Twoje intencje i nie wystawiał go do ponownej sprzedaży.

oznacz moderatorów