anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Sprawdź Smart! na start - 5 zamówień z darmową dostawą

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

Może jesteś ostrożny z natury i pozytywne doświadczenia innych to za mało, by przekonać Cię do aktywacji Allegro Smart! Może jesteś sceptyczna i dlatego z zasady nie ufasz reklamom. Wydaje Ci się, że przy tych kilku zakupach w miesiącu i tak nie zaoszczędzisz pieniędzy na wysyłce, a z towaru rezygnujesz rzadko, więc możesz raz na jakiś czas ponieść koszty zwrotu… Przygotowaliśmy specjalną promocję dla wszystkich tych, którzy jeszcze się nie przekonali do wypróbowania możliwości, jakie daje Allegro Smart!

5 zamówień z dostawą, za którą nie zapłacisz ani grosza

Od 1.03.2021 do 31.05.2021 możesz za darmo aktywować usługę Smart! na start. Dzięki niej przy zakupie w ofertach oznaczonych Allegro Smart! będziesz mieć możliwość skorzystania z darmowej dostawy i zwrotu. Zrealizujesz w ten sposób aż 5 zamówień z darmową dostawą w ciągu 12 miesięcy.

Warunkiem skorzystania z promocji jest:

  • zarejestrowane konto w Serwisie;
  • brak aktywnego pakietu Allegro Smart! na żadnym z posiadanych przez Ciebie kont;
  • brak aktywnego Smart! na start na innym Twoim koncie.

Aktywacja Smart! na start

Promocyjną usługę możesz aktywować podczas zakupu, w czasie wypełniania formularza dostawy i zapłaty lub bezpośrednio ze strony głównej Allegro Smart! Włączymy ją automatycznie po weryfikacji czy spełniasz warunki, by ją wypróbować.

Przetestuj Smart! na start. Nic na tym nie stracisz, a pieniądze, które zostaną w Twojej kieszeni są jak najbardziej realne. Umożliwimy Ci też rezygnację z usługi w dowolnym momencie. Po Twoim zgłoszeniu, Smart! na start wygaśnie natychmiast, bez okresu wypowiedzenia.

Już zawsze Smart!

Wierzymy, że dzięki Smart! na start przekonasz się do aktywacji usługi w pełnym wymiarze. Będzie to możliwe po wykorzystaniu pakietu 5 zamówień lub wcześniej, jeśli tak postanowisz. Aktywacja Allegro Smart! na miesiąc to koszt, który zazwyczaj płacisz za dostawę jednego zamówienia -  10,99 zł. Jeszcze większe oszczędności gwarantuje pakiet roczny Allegro Smart! za jedyne 49 zł. Sprawdź koszty wysyłki za zamówienia z ostatnich 12 miesięcy, a przekonasz się, że z pakietem Smart! Twoje zakupy byłyby tańsze.

Regulamin Smart! na start znajdziesz tutaj.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
31 ODPOWIEDZI 31

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@MadmeX1 Konsultuję tę sprawę. Kiedy dostanę odpowiedź , odezwę się tutaj ponownie.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

milka1234567890
#17 Koryfeusz#

@nat_notPamięć ludzka jest zawodna, dobrze że komputerowa pamięta.😁

oznacz moderatorów

RafiMarzen
#8 Zapaleniec#

Witam,

Jakimś cudem udało się aktywować, dzięki. 

Pozdrawiam 

oznacz moderatorów

milka1234567890
#17 Koryfeusz#

@RafiMarzen"marzenia" się spełniają.🤣

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@MadmeX1 Otrzymałam informację, że nie możesz skorzystać z promocji, ponieważ Twoje drugie konto jest zawieszone. Nie został więc spełniony jeden z regulaminownych warunków.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

vixi_vi
#2 Obserwator#

wykupilam ta uslugejest wazna do 2022roku i sa tylko 5 dostaw, a ja chce po tyc h5 dostawach wykupic normalny smat ale skoro ten jest ważny do 2022 czy dopiero wtedy moge kupic normalny smart?jak to dziala? nigdzie to niejst opisane.

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@vixi_vi Aktywacja usługi w pełnym wymiarze jest możliwa po wykorzystaniu pakietu 5 zamówień lub wcześniej, jeśli tak postanowisz. 

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

aronia26l
#7 Wielbiciel#

czy ta usługa jest już wyłączona ? Nie widzę nigdzie na stronie allegro smart opcji smart na start

oznacz moderatorów

aronia26l
#7 Wielbiciel#

pytanie było do moderatora oczywiście, ale nie wiem jak tu zmienić adresata 🙂

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@aronia26l znajdziesz to na tej stronie 🙂

la_nika_0-1655805288947.png

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

aronia26l
#7 Wielbiciel#

Dlaczego macie ludzi za takich ślepych i głupich, nie rozumiem.
Już mi i konsultant odpisał kolejnym banalnym tekstem, że mój numer wykorzystany był już w opcji smart. Taaaaa.. chyba tylko jak mi się na konto ktoś włamał - wyłącznie po to. Wiem jeszcze z czego korzystam a z czego nie, więc Państwa system jest zwyczajnie błędnie weryfikujący. Screenshot_2022-06-21 Allegro Smart - Darmowa dostawa do Paczkomatów i Punktów odbioru przez cały rok za jednorazową opłatą(1).png

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@aronia26l Przykro mi, ale zgodnie z regulaminem Program adresowany jest do Użytkowników, którzy spełnili poniższe warunki łącznie:
a. mają zarejestrowane Konto w ramach Allegro,
b. Konto nie jest zawieszone,
c. Użytkownik ma polski numer telefonu,
d. nie mają aktywnej usługi Allegro Smart! lub Allegro Smart ! Student,
e. nie brali udziału w Promocji Smart! na start obowiązującej w dniach 01.03-31.07.2021.
f. wyrazili zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych i otrzymywanie informacji handlowych od Allegro.pl sp. z o.o. oraz z zastrzeżeniem, że w Okresie Trwania Promocji nie wykupią usługi Allegro Smart! lub Allegro Smart! Student.


Według naszych informacji Smart był już wcześniej aktywowany na podanym na Twoim koncie numerze telefonu. Możesz skorzystać ze standardowej subskrypcji: https://allegro.pl/smart 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów