anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Witam kupowałam u Państwa złote pierścionki i jakaś część z nich została mi skradziona bardzo prosz1

mezatka-m1
#1 Nowicjusz#
 
oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

LEW433
#21 Demiurg#

Cos więcej!

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

Jeśli kupowałaś na allegro taką biżuterię to pasowało by poprosić allegro o przywrócenie danych z tych aukcji by móc sobie ściągnąć fotki skradzionych przedmiotów i dołączyć je do zgłoszenia na policję.  @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  możecie pomóc w tej przykrej sprawie?

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@mezatka-m1 Napisz proszę dokładnie czego od nas oczekujesz. Pomożemy, jeśli będziemy mogli.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

maxr01
#17 Koryfeusz#

Jeśli kradzież - sugeruję zgłoszenie na Policję. Chyba od tego jest Policja.

--------------------------------------------------------------------------------
Rozumiem, że są ludzie, którzy za 20 gr. będą gnać pchłę przez 20km, lecz nie potrafię ich zrozumieć.
oznacz moderatorów

excessively-frug
#12 Orędownik#

Otwórz dyskusję sprzedawcy, możesz też reklamować produkt kupiony na Allegro przez 2 lata, sprawdź może otrzymasz zwrot z programu protect, a z tego co tu opisują rozdają pieniądze każdemu kto o nie poprosi.

Lepiej zaliczać się do niektórych, niż do wszystkich.
Andrzej Sapkowski, Krew elfów
oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

@excessively-frug Ze sprzedawca można się dochodzić jak coś zginie w trakcie dostawy a tu autor wątku podał tylko że część kupowanych na allegro przedmiotów została mu skradziona i mogło to zostać skradzione od niego z domu i allegro ani sprzedawca nie ponosi za to odpowiedzialności .

oznacz moderatorów

Monika__L
#15 Entuzjasta#

Nie wyczułes sarkazmu…

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

A ja uważam, że @excessively-frug może mieć rację. Załóżmy,że zakupu dokonał obcokrajowiec (mam nadzieję) nieznający j.polskiego (użył translatora) i zamówił paczkę ,która dotarła do niego nie kompletna.

Oczywiście to tylko jedna z teorii. Bez dokładnego opisu sprawy to wróżenie z 🔮

oznacz moderatorów