anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Sprzadajacy wydzwania i obraża mnie i szantazuje

MAMY ROZWIĄZANIE!
OlgaMaria123
#8 Zapaleniec#

Sprzedający szantażuje mnie i nęka telefonami. Powiedział że nie wyśle przedmiotów dopóki nie wystawie pozytywnej oceny a paczka od dwóch tygodni nie przychodzi. Zrezygnowałam ze wszystkich zakupów ale bardzo proszę o pomoc ponieważ wydzwania do mnie i mnie obraża. Boję się telefon z którego jestem obrażana i szantazowana to [edit]. Proszę o pomoc czegoś takiego jeszcze nie przeżyłam. Boję się że pieniędzy nie zobaczę oczywiście ze wszystkiego zrezygnowałam bo powiedzieli ze dopóki nie dostaną pozytywnej oceny nie wyślą zamówienia przecież to szczyt bezczelności Co mogę zrobić? 

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8
kostas11
#21 Demiurg#

Rozpocznij dyskusję z allegro to go wyprostują, przypuszczam że to nie firma 😞 Walnij negatywa za obsługę 😉

________
Κώστας
oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

Nie bój się go i śmiało rozpocznij ze sprzedającym dyskusję przez Allegro aby wyjaśnić problem, napisz, aby Cię nie szantażował, będzie miał 24 godziny na odpowiedź, a gdy to nie nastąpi, do dyskusji włączy się pracownik Allegro, który spróbuje Ci pomóc. W dyskusji możesz też poprosić pracownika o pomoc gdy sprzedawca odpowie, ale nie będzie chciał załatwić sprawy zgodnie z zasadami.

Dyskusję na Allegro otworzysz tu; https://allegro.pl/dyskusje/nowa

https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/problemy-transakcyjne/jak-rozpoczac-dyskusje-i-wyjasnic-prob...

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@OlgaMaria123 sprawdziłem to firma, odstąp od umowy mają 14 dni na zwrot kasy, rozpocznij dyskusję przez allegro to sprzedawcę wyprostują nawet blokada konta, i wystaw negatywa tylko bez emocji opisując jak traktują klientów.

 

Ps jako konsument jesteś chroniona przed takimi burakami, kase odzyskasz bez problemu 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów
OlgaMaria123
#8 Zapaleniec#

Dziękuję za pomoc. 

oznacz moderatorów
OlgaMaria123
#8 Zapaleniec#

Problem też jest w tym że jak zaczęłam dyskusje to co chwila mi odpowiada mówić że kłamie a telefon ivh musiałam zablokować bo spokoju nie było. Zadzwonili i mnie obrażali i szantazowali że nie wyślą póki nie wystawie pozytywnej oceny. To zrezygnowałam a atak sie nie kończy. To dla mnie jak nękanie 

oznacz moderatorów
konto zamknięte
Nie dotyczy

@OlgaMaria123, polecam: [ KLIK ] (ACR), po pierwszym telefonie już powinnaś zainstalować 🙂 ale powodzenia ze sprzedającym!

oznacz moderatorów
OlgaMaria123
#8 Zapaleniec#

Super 🙂 bardzo dziękuję 

oznacz moderatorów
RED
#21 Demiurg#

Przed taki sytuacjami chroni Cię ustawa konsumencka

Jeżeli nie podoba Ci się dowolny fragment umowy to możesz spokojnie odstąpić od umowy

Po odstąpieniu od umowy uważa się ja za niebyłą - więc w myśl RODO Sprzedawca nie ma prawa sam z siebie dzwonić do Ciebie

Zalecam także nagranie rozmowy od Sprzedawcy i poinformowanie go o tym

oznacz moderatorów