anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

sprzedaż anulowana- sprzedawca zawieszony -zwrot kasy

MAMY ROZWIĄZANIE!
robgier1
#8 Zapaleniec#

Co mam robić? zapłaciłem za zakup blikiem, sprzedaż anulowałem po 4 h, ale dzisiaj patrzę że ten sprzedawca chiny!!! ma konto zawieszone. Co mam robić, zależy mi na zwrocie pieniędzy... czy jest taka szansa w ogóle ???

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9
robgier1
#8 Zapaleniec#

Mam pytanie kupiłem towar i za 4h anulowałem. Czy dostanę zwrot pieniędzy na konto. Płaciłem blikiem... Sprzedawca z Chin... Bardzo proszę o odpowiedź 

oznacz moderatorów
robgier1
#8 Zapaleniec#

Przepraszam ale to dał mnie bardzo ważne. Wczoraj dwa tematy bo myślałem że dla. Złych odbiorców napisałem..

Dzisiaj doszedł wątek zawieszenia konta sprzedawcy!!!!!!!!!!! . Proszę pomóż mi. Co mam robić. 

oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@robgier1 Po pierwsze załóż dyskusję i zobacz czy i co odpisze sprzedający oraz allegro. Po drugie po 14 dniach od zakupu możesz wystąpić o zwrot kasy z POK (gdyby dyskusją nie przyniosła rezultatu).

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
robgier1
#8 Zapaleniec#

Anulowałem sprzedaż po 4h od zakupu. Mam zablokowane: dyskusja oraz komentarze... No i na dodatek to zawieszone konto... Tego kogoś.... 

oznacz moderatorów
pulkownik66
#19 Nestor#

@robgier1 

 rozpocznij Dyskusję.

Jeśli nie uda Ci się dojść do porozumienia ze sprzedającym, możesz otrzymać zwrot kosztów w ramach Programu Ochrony Kupujących.

oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@robgier1 Fakt, w przypadku anulowania zamówienia nie możesz założyć dyskusji. Wobec tego napisz tutaj https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=65a29468-5e40-4672-a8d6-e0a1f77e6d3a

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
robgier1
#8 Zapaleniec#

dziękuję bardzo!!! pozdrwiam

oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@robgier1 Nie ma za co, również pozdrawiam:)

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów