anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Sprzedaż podrabianych towarów

staszek_mn
#7 Wielbiciel#

Nie wiem o co chodzi w tych dyskusjach i dlaczego to jest tak zawiłe, zeby zadać zwykłe pytanie do administratora allegro tyle trzeba na klikac. 😞 😞  Moje pytanie jest takie, dlaczego allegro nie walczy ze sprzedażą podrabianych rzeczy! Kiedy poza pójściem do sklepu stacjonarnego w galerii będę miał w miarę pewność że kupuję rzecz oryginalną. Ilość podróbek i sprzedawców którzy sprzedają z różnych kont jest porażką! W każdej aukcji powinno być napisane czy produkt jest oryginalny!  Dla allegro jest obrót smieciami, liczy się prowizja, ale ja bym chciał wiedzieć czy kupując rzecz na takim portalu jest to rzecz oryginalna czy nie!!!

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

serwis-texas
#20 Guru#

@staszek_mn 

Allegro chwaliło się nie dawno że na na serwisie jest 200 milionów ofert. Sprawdzenie tego jest niemożliwe. Sprzedaż podróbek nie zniknie nigdy z serwisu.

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Mało tego że takie oferty nie są chętnie usuwane ,to jeszcze aby to zrobić zgłaszający powinien mieć wiedzę i dowody na to że towar jest lewy. 

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@staszek_mn Dziękuję za Twoją opinię, ale tak jak wspomniał wyżej @serwis-texas w naszym serwisie aktualnie jest ponad 200 milionów ofert. Dodatkowo każdego dnia niektóre się kończą, a w ich miejsce pojawiają się nowe, więc nie jest możliwe, żeby każdego dnia sprawdzić wszystkie. W naszym regulaminie jest zapis o zakazie oferowania produktów nieoryginalnych, dlatego jeśli masz podejrzenie, że dany dana oferta łamie nasze zasady, możesz zgłoscić ją do nas przez przycisk "Zgłoś naruszenie zasad" dostępne na dole strony. Sprawdzamy wszystkie zgłoszenia, które do nas napływają. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów