anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Sprzedaż roweru na raty

MAMY ROZWIĄZANIE!
mrogala26
#1 Nowicjusz#

Witam,

Chce zakupić rower który nie jest wystawiony na allegro, ale potrzebuję zakupić go na raty, więc allegro wydaje się jedyną rozsądną opcją na rynku, chyba że ktoś jest w stanie polecić coś innego, z ratami 0%. Sprzedający zgodził się wystawić go dla mnie na allegro jeśli zwrócę mu koszty które poniesie w związku z wystawieniem. Lecz gdy teraz hipotetycznie próbuję cokolwiek wystawić na allegro ze swojego konta to przekierowuje mnie na "allegro lokalnie", czy jako zwykła osoba fizyczna nie mogę już wystawiać na "zwykłym allegro"?

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9
LEW433
#21 Demiurg#

Możesz, po wejściu w formularz "wystaw przedmiot", kliknij w zaznaczone: Odp Jak wystawić przedmiot tylko na allegro (bez lokalnie).png

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@mrogala26 Możesz. Po przekierowaniu na Lokalnie klikasz w prawym dolnym rogu link "dotychczasowy formularz" - wtedy wystawisz na zwykłym Allegro. 

 

oznacz moderatorów
mrogala26
#1 Nowicjusz#

Ok, Dzięki faktycznie. Nie zauważyłbym tego. Widzę że to kolejny tego typu ukryty element, tak samo jak odbiór osobisty przedmiotów. Nie wiem po co to utrudniają...

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

Co to znaczy?

Podczas przesyłania pliku xxxxxxx wystąpił następujący błąd: Osiągnięto limit ładowania obrazów (300).

 

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@xyz96 Upewniam się - pojawił Ci się taki komunikat podczas próby dodania grafiki tutaj?

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@nat_not No tak, nie mogę dodać zdjęcia pokazującego link "dotychczasowy formularz". Nigdy wcześniej nie było takiego problemu. 

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@xyz96 Skonsultuję to.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@xyz96 Problem pojawił się, bo dodałeś już 300 grafik do postów na Gadane. Zwiększyliśmy limit i teraz problem nie powinien już występować 🙂

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@nat_not Dziękuję 🙂 

oznacz moderatorów