anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

sprzedający nęka Kupujących po zakupie

Kinadetta
#7 Wielbiciel#

UWAGA !!!

Sprzedający  [edycja] nęka Kupujących po zakupie ... niezadowolony z komentrzy dzwoni, nawet w dni wolne od pracy i chce wpłynąć na ich zminę. Nie polecam ... odradzam jakikolwiek kontakt.

oznacz moderatorów
26 ODPOWIEDZI 26

xyz96
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

Dla sprzedawców nie ma dni wolnych od pracy i opinie są też bardzo istotne ,może słabo uzasadniony komentarz wystawiłeś(łaś) ,zwłaszcza że jego przedmioty są powystawowe ,używane itp. i za takie trzeba je traktować przy zakupie a potem oceniać. Ty masz prawo do subiektywnej oceny a sprzedawca broni się jak może bo regulamin i allegro mu w tym nie pomogą.

oznacz moderatorów

terazauto
#13 Ambasador#

@mwmonety - hej. Ale tak se myślę, że to jednak nie uprawnia do wydzwaniania po ludziach (zakładając że tak było) i dojeżdżania ich.

Moja Mama mawia: "z wielką duuuupą wejdziesz wszędzie - z wielką gębą nigdzie"

To nie jest cywilizowany sposób załatwiania spraw na linii 'Homo sapiens - Homo sapiens"

oznacz moderatorów

DECO-MASTER
#15 Entuzjasta#

Będę zgadywał:

"niezadowolony z komentrzy", czyli można przypuszczać, że było ich wiele.

Ponowne zakupy i ponowne negatywne komentarze?

A czasem nie jest tak, że Tobie osobiście zależy na złej opinii o tym sprzedającym?

oznacz moderatorów

pulkownik66
#19 Nestor#

Sprzedający [edycja] nęka Kupujących po zakupie

@Kinadetta  Znasz jeszcze jakichś nękanych kupujących przez tą firmę.🤔

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@pulkownik66 

Znasz jeszcze jakichś nękanych kupujących przez tą firmę.

Tę firmę 🙂

Nie musi znać, jego nęka, więc nęka kupujących. Autor wątku jest kupującym.

 

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

"jego nęka, więc nęka kupujących" - jeśli jego, to tylko jednego kupującego😏

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

TATLOK
#15 Entuzjasta#

Coś się wam pomyliło, to nie jest nękanie, a zwykła troska o dobro kupującego i interes sprzedającego. Jeśli ktoś wam kupującym wmawia, że możecie opluwać sprzedawców - to są efekty słuchania tychże rad.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

A nie uważacie że należałoby znać całość, mamy wersję kupującego, nie znamy wersji sprzedającego i komentarza, oczywiście uważam że nie można nękać. @Kinadetta Zgłoś na Policję jeżeli czujesz się zagrożona.

oznacz moderatorów

DECO-MASTER
#15 Entuzjasta#

@lew433

Myślę, że teraz nie o wersję którejkolwiek strony biega, tylko o sam fakt negocjowania z kupującym. Z widocznich tu, niektórych postów wynika jasno, że takie negocjacje to nękanie.

A poniżej @Client:87670489 z płaczem, "bo mnie Allegro opieprzyło".

 

oznacz moderatorów

Client:87670489
#8 Zapaleniec#

To prawda. Sama miałam kiedyś taki przypadek do straszenia mnie włącznie. Dałam sprzedawcy negatywna ocenę i mi się nie opłaciło. Nękali mnie tak długo,aż w końcu zadzwonił pan z Allegro, oczywiście też mnie ,,opieprzył ,, bo jak ja mogę wystawiać złą opinię i poinformował mnie,że moja opinia zostanie usunięta. Koszmar.

oznacz moderatorów

DECO-MASTER
#15 Entuzjasta#

@Client:87670489

To bardzo ciekawe, co piszesz. Czy zechcesz podzielić się z nami, jakich argumentów użył pracownik Allegro i zapoznać nas z większą ilością szczegółów?

oznacz moderatorów

Client:87670489
#8 Zapaleniec#

Jedynym argumentem pracownika Allegro było to,że jakim prawem mogłam wystawić złą opinię temu sprzedawcy.

oznacz moderatorów

DECO-MASTER
#15 Entuzjasta#

@Client:87670489 Wybacz, ale w takią wersję nikt nie uwierzy.

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

@Client:87670489 Jeśli allegro chce usunąć opinię to ma powody ,widocznie przekroczyłaś zasady regulaminu używając niestosownych określeń względem sprzedawcy .

oznacz moderatorów

Client:87670489
#8 Zapaleniec#

Wiem. Znam ten wątek regulaminu!!. Moja opinia była zgodna z jego wymogami.

oznacz moderatorów

Client:98572120
#13 Ambasador#

@Client:87670489 Pamiętasz numer telefonu, z którego dzwonił ten "pan z Allegro"? Ktoś z moderacji mógłby sprawdzić, czy rzeczywiście rozmawiałaś z ich pracownikiem.

__________________
Czas zlikwidować czarną listę kupujących. Najwyższa pora! Zagłosuj, powiedz innym - wszyscy zyskają.emoji
oznacz moderatorów

DECO-MASTER
#15 Entuzjasta#

@Client:98572120

" ...czy rzeczywiście rozmawiałaś z ich pracownikiem..."

Ta, jasne, komentarz usunęli prosto z Turcji.

Ola poniżej, udowodniła kto tu kręci.

 

oznacz moderatorów

Client:87670489
#8 Zapaleniec#

Nie, miałam wtedy inny telefon. To było że 2-3 lata temu. Wtedy olałam sprawę. 

oznacz moderatorów