anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Sprzedający nie chce zwrócić pieniędzy za zwrócony przedmiot

MAMY ROZWIĄZANIE!
tomekszarz
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry

Co zrobić w sytuacji gdy zwróciłem zakupiony przedmiot sprzedającemu z uwagi na liczne wady. Przedmiot był zakupiony 13 lutego, zwrócony kilka dni później. Do tej pory nie otrzymałem zwrotu pieniędzy za ten przedmiot a mamy dzisiaj 23 marca. Sprzedający nie odpowiada na emaile a napisałem do niego bezpośrednio już kilka.

Aukcja miała numer 11221566648 - Ława Volta, sprzedjący to [edycja]. 

Mam to zgłosić na policje, wystawić negatyw na allegro i na google?

Proszę o jakąś pomoc.

Pozdrawiam

Tomek

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@tomekszarz sprawdziłam to i sprzedający zwrócił wpłatę 1 marca 2022 roku. Płatność zaksięgowała się poprawnie. Sprawdź proszę ponownie rachunek w banku Santander i napisz proszę jeżeli nie odnajdziesz tego zwrotu. 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
tomekszarz
#7 Wielbiciel#

sprawa się wyjaśniła

oznacz moderatorów
Halfrunt
#19 Nestor#

Nie łatwiej sprawdzić najpierw czy kasa dotarła? Przecież otrzymałeś emaila od Allegro informującego o tym, że sprzedawca zwrócił środki. Naprawdę inni mają sprawdzać Twoje konto bankowe by to wyjaśnić?

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Tak napisz teraz komentarz, wg tego co pisze moderator także na swój temat. A wystarczyłoby grzeczniej. 😁

oznacz moderatorów
A3dam
#19 Nestor#

sprzedający zwrócił wpłatę 1 marca 2022 roku. Płatność zaksięgowała się poprwanie

@tomekszarz 
Napisałeś:
Do tej pory nie otrzymałem zwrotu pieniędzy za ten przedmiot
Mam to zgłosić na policje, wystawić negatyw na allegro i na google?

Niewiele brakowało, a mógłbyś wplątać się w bardzo poważne kłopoty zarówno prawne jak i finansowe.

*** Złożenie oświadczenia o odstąpieniu od umowy i zwrot towaru to dwie zupełnie różne czynności (UOKiK) ***
oznacz moderatorów
tomekszarz
#7 Wielbiciel#

Sprawa się wyjaśniła.

Pozdrawiam

oznacz moderatorów