anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Sprzedający ograniczył mi zakupy

MAMY ROZWIĄZANIE!
WebSpideyJV
#7 Wielbiciel#
  • Witam, ostatnio zakupiłem produkt i go zwróciłem i sprzedający nałożył blokade na moje konto i nie moge drugi raz u niego kupić rzeczy, czemu allegro zezwala na takie coś, skoro zgodnie z artykułem 135 sprzedający nie ma prawa odmówić sprzedania widocznego produktu ?
oznacz moderatorów
42 ODPOWIEDZI 42
Czah-nik
#12 Orędownik#

Musisz uzbroić się w cierpliwość:

Jeśli sprzedający dodał Cię do tej zakładki, pozostaniesz w niej 
maksymalnie 180 dni. Po upływie tego czasu automatycznie usuniemy Twój login z zakładki. Oznacza to, że ponownie będziesz mieć możliwość zakupu u tego sprzedającego.

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

Nie do końca to tak jest , sprzedawca musi mieć odnotowane minimum 3 transakcje z klientem , aby mógł go dodać do nieaktywnych , konieczne jest przy tym podanie powodu  , to działa od końcówki czerwca .

oznacz moderatorów
WebSpideyJV
#7 Wielbiciel#

A co moge zrobić jak sprzedający nie podał powodu ? Tylko napisał mi że mu sie to nie podoba że zwracam przedmiot, bo w tym momencie ktoś inny mógłby chcieć go kupić ?

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@WebSpideyJV Masz powód, nie chce żebyś mu zwracał. Ja bym sobie poszukał innego sprzedającego.

oznacz moderatorów
WebSpideyJV
#7 Wielbiciel#

Ty chyba serio jesteś odklejony od rzeczywistości, to że ktoś nie chce żebym coś zwracał to co z tego ? mam prawo do zwrotu w ciągu 14 dni, a on łamie prawo utrudniając mi zakupy

oznacz moderatorów
Ziolko39
#21 Demiurg#

 @WebSpideyJV Szkoda obijania palców o klawiaturę > właśnie przez takich kupujących i zwracających "bo mam prawo" ceny idą w górę > kupującemu się wydaje, że mu wszystko wolno.

 

oznacz moderatorów
QueLord
#10 Popularyzator#

@WebSpideyJV  no to jak utrudnia Ci zakupy, to po co chcesz dalej je u niego robić? 😂
I nie, nie może od tak Cię zbanować, musisz mu 3 razy zrobić przykrość. 
Niemniej, poszedł Ci na rękę - ja bym był wdzięczny. 😉

_________________________________________________________________
"Suma inteligencji na planecie jest stała - rośnie liczba ludności"
oznacz moderatorów
QueLord
#10 Popularyzator#

A pochwal się jeszcze z jakiego powodu - zamówienia dla żartów? Nieodebrane pobrania? Czy może negacik jakiś? 😂🤔

_________________________________________________________________
"Suma inteligencji na planecie jest stała - rośnie liczba ludności"
oznacz moderatorów
Ziolko39
#21 Demiurg#

@WebSpideyJV I dobrze > po co chcesz drugi raz kupować? > żeby znowu zwrócić i narazić sprzedawcę na koszty?

oznacz moderatorów
WebSpideyJV
#7 Wielbiciel#

To po co ja chce kupować to jest moja sprawa, mam ci sie tłumaczyć ze swojego życia i z tego dlaczego i co kupuje ? serio ?

oznacz moderatorów
Czah-nik
#12 Orędownik#

Widocznie trafiłeś na czarną listę sprzedawców i tyle. 

oznacz moderatorów
SpeedyGonzalezz
#10 Popularyzator#

@WebSpideyJV Coś kręcisz. Sprzedawca nie ma możliwości wprowadzenia ograniczeń po jednym zakupie. Musiałeś mu zaszkodzić co najmniej trzy razy

--------------------------------------------------
Najszybsza mysz w całym Meksyku
oznacz moderatorów
brakestop
#15 Entuzjasta#

Rzuć okiem na inne posty stare wpisy zgłaszającego. No jest problematyczny.

--------------------------------------------------------------------------------------------
oznacz moderatorów
WebSpideyJV
#7 Wielbiciel#

Problematyczni to są tacy jak ty, którzy nie rozumieją że sprzedający łamie prawo, artykuł 135 nic nie mówi o liczbie kupionych przedmiotów

oznacz moderatorów
az1rael
#21 Demiurg#

Art 135 dotyczy sprzedazy stacjonarnej w necie to ty se zdjecie widzisz a nie towar na półce. Nie ma zastosowania ten przepis.

oznacz moderatorów
Czah-nik
#12 Orędownik#

Nie podpowiadaj mu, niech zgłosi sprawę do phrokuratury. 

oznacz moderatorów
Client:126575044
#1 Nowicjusz#

@az1rael  napisał(a):

Art 135 dotyczy sprzedazy stacjonarnej w necie to ty se zdjecie widzisz a nie towar na półce. Nie ma zastosowania ten przepis.


Co ty bredzisz?!

oznacz moderatorów
Ziolko39
#21 Demiurg#

@az1rael Po prostu odezwała się urażona duma > jak to mógł MI odmówić sprzedaży > a ja tak chciałem sobie pokupować i pozwracać bo "mam prawo" i nudzę się😆

Nawet trolla poderwał Twój wpis

oznacz moderatorów
Client:126575044
#1 Nowicjusz#

@Ziolko39  napisał(a):

Nawet trolla poderwał Twój wpis


O, jest i handlarzyna podrabianymi perfumami i ruskim barachłem. Widzę, że wyrzucili twoje oferty na Lokalnie, gdzie pies z kulawą nogą nie zagląda. Teraz to nawet na podatek nie zarobisz, a DAC7 już cię ma...

oznacz moderatorów