anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Sprzedający ograniczył możliwość zakupów

Kasia3438
#7 Wielbiciel#

Sprzedający ograniczył możliwości zakupów ze względu na negatywne komentarze które wystawiałam za łamanie przez niego regulaminu. Za każdym razem musiałam się domagać zwrotu pieniędzy, bo sprzedający postępował nieregulaminowo. 2 razy skorzystałam z rekompensaty wzamian za usunięcie komentarzy. Ale to nie pomogło i za każdym razem przy zwrocie sprzedający nie dotrzymywał terminie. Co z tym robić- mogę to zgłosić do Allegro?

oznacz moderatorów
44 ODPOWIEDZI 44

Ziolko39
#21 Demiurg#

@Client:104371448 Domagasz sie poszanowania swoich praw, ale odmawiasz ich sprzedawcom > ma prawo do wpisania na MNK i tego skorzystał > doskonale zdajesz sobie sprawę, że żadne paragrafy tu nie pomogą.

Co do kolorów czy rozmiarów > Tylko ten się nie myli, co nic nie robi. > może to nie było celowe działanie.

A poza tym to po co kupować znowu u tego samego sprzedawcy, skoro jest do bani?

Miałem ostatnio taki przypadek, że wpisałem do obserwowanych dwie licytacje takiego samego przedmiotu > jeden był 100% sprawny, drugi uszkodzony > pomyliłem licytacje i zalicytowałem ten uszkodzony > po 15 min poprosiłem o odwołanie oferty ze względu na błąd > były jewszcze 2 dni do końca > przy próbie zalicytowania innego przedmiotu dostałem info o MNK > napisałem przez CW dlaczego? > odpowiedź brzmiała "bo odwołał Pan ofertę" i pytanie czy zdjąć blokadę > podziękowałem i napisałem, że nawet jak zdejmą to i tak więcej nie wezmę udziału w ich licytacjach > miałem nawet ochote (przez chwilę ) wystawić 2 negatywy za poprzednie aukcje > ale stwierdziłem, że nie będę się zniżał do tego poziomu.

oznacz moderatorów

Skill_Player
#14 Krzewiciel#

Jak zwykle najlepsza porada "LFA" 😋 - "kup z innego konta" 🤣

Brakuje tutaj jeszcze szacownego YYZ-ta aby dołączył do nich w tych utyskiwaniach na wrednych sprzedawców 😂

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@Skill_Player Trafiają się jego "pseudonaśladowcy" ew "wychowankowie" > ale tak przy okazji > nie wywołuj wilka z lasu.

oznacz moderatorów

mediagaz
#8 Zapaleniec#

Przede wszystkim powinien się wypowiedzieć tutaj sprzedawca , od którego kupujesz , sprawę znamy tylko z jednej strony czyli kupującego, być może są jakieś okoliczności o których nie wiemy

oznacz moderatorów

arkadius69
#11 Animator#

I o co taka awantura, kupującej nie podoba się sprzedający, ale mimo to chce kupować u niego ponieważ dostaje kasę za usunięcie negatywa, sprzedający pipa że nie pilnuje terminu ze zwrotem, skoro allegro daje możliwość blokowania kupujących to powinnaś zgłosić się do allegro  z pretensjami.

oznacz moderatorów