anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Sprzedający poprosił mnie o usunięcie negatywnego komentarza, w zamian za jakiś gratis

MAMY ROZWIĄZANIE!
kiku23
#8 Zapaleniec#

Chciałbym mu odpisać na jakich zasadach ja to widzę. Tzn. zostałem dodany do czarnej listy, bo rzekomo kupuję i zwracam produkty, a prawda jest taka, że chcę po prostu zakupić towar zgodny z opisem i wszyscy będą HAPPY :D.

Pytanie z mojej strony, czy mogę w jakiś sposób odpisać Sprzedawcy na prośbę o usuniecie komentarza??

oznacz moderatorów
29 ODPOWIEDZI 29
LEW433
#21 Demiurg#

@kiku23 Tak możesz odpisać, najlepiej przez "centrum wiadomości".Screenshot_2021-02-25 Allegro pl - Więcej niż aukcje Najlepsze oferty na największej platformie handlowej .png

oznacz moderatorów
kiku23
#8 Zapaleniec#

możesz przesłać jakąś instrukcję jak to zrobić?

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

Moje konto - Centrum Wiadomości - Wiadomości - Nowa wiadomość.

https://allegro.pl/moje-allegro/moje-konto/centrum-wiadomosci/wiadomosci/thread/1thggh4xodYdGRNl842v...

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

Nie daj się przekupić, nie usuwaj negatywa, jeśli jest zasłużony i zgodny z rzeczywistym przebiegiem transakcji. Mnie też kilku próbowało przekupić w podobny sposób. Jeden proponował nawet pieniądze za zamknięcie Dyskusji.

Załóż sobie drugie konto, wtedy kupisz u niego mimo czarnej listy.

Napisać możesz wysyłając zwykły e-mail.

oznacz moderatorów
mikeza
#20 Guru#

@xyz96 a w jakim celu ma ponownie u niego kupować skoro nie jest zadowolony z przebiegu transakcji ? jak trafię na kiepskiego sprzedawcę to u niego nie kupuję drugi raz 🙂

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@mikeza Nie wiem w jakim, chce, niech kupuje.

oznacz moderatorów
kiku23
#8 Zapaleniec#

podobno sprzedający blokuje też adres odbiorcy więc drugie konto nic nie da...

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@kiku23 Prosi o usunięcie i blokuje?

oznacz moderatorów
kiku23
#8 Zapaleniec#

najpierw hamsko odpisał na moje 3 komentarze ale nabrał pokory i chce abym usunął komentarz

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@kiku23 Nie usuwaj, skoro mu zależy to Cię odblokuje.

oznacz moderatorów
kiku23
#8 Zapaleniec#

jedną rzecz ma ciekawą, chodzi o to że kontakt ze sprzedawcą jest jak z ziemi na marsa

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@kiku23 Dawaj go to mu odpiszemy.😋

oznacz moderatorów
ZibiK30
#18 Luminarz#

@kiku23 Jak może adres blokować? IP ? Chyba ponad 50% społeczeństwa korzysta ze wspólnego IP, mało kto sobie zamawia czy wykupuje pakiet internety z własnym indywidualnym adresem IP bo się nie opłaca więcej płacić jeśli nie jest konieczny 😄 Gdyby mnie chcieli zablokować po IP to zablokowali by z kilkaset lub kilka tysięcy osób 😉

Opinia na Allegro może być śmieszna ciekawa lub druzgocąca


Link do pomocy Allegro Kliknij i napisz

oznacz moderatorów
kiku23
#8 Zapaleniec#

chodziło mi o adres do wysyłki, ale to chyba fama

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

🤣🤣🤣

oznacz moderatorów
mikeza
#20 Guru#

@kiku23 możesz odpisać w dowolny sposób, chociażby zadając pytanie na aukcji lub wysyłając maila bezpośrednio na jego pocztę 🙂

nie wiem, czy odpowiedź na prośbę o usunięcie idzie do sprzedawcy, czy może tylko do serwisu.

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów
kiku23
#8 Zapaleniec#

próbowałem przez mojeog gmaila ale to przyszło od powiadomienia allegro i nie można mu odpisać.

oznacz moderatorów
aragil
#15 Entuzjasta#

kiku23 Innych  użytkownikom Nie Polecasz zakupy u tego sprzedawcy ale sam nadal chcesz to robić?

oznacz moderatorów
kiku23
#8 Zapaleniec#

Sam produkt  jeden z paruset jest ok, w komentarzu głównie przestrzegam przed bardzo trudnym kontaktem ze sprzedawcą i że jak zwracam towar we własnym zakresie to nie bardzo kwapi sie oddawać hajs

oznacz moderatorów