anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Sprzedający wycofał aukcję przed czsem

Bogdan18071958
#8 Zapaleniec#

Sprzedający wycofał aukcję przed czasem nr 12252649683 , nie podał powodów dlaczego  .

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

pinsplash
#21 Demiurg#

@Bogdan18071958 Nikt, nie licytował - mógł to zrobić.

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

Bogdan18071958
#8 Zapaleniec#

Licytowały 3 osoby

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@Bogdan18071958 Aukcja zakończona, nie widac tego..... Zgłoś do allegro, ale pewnie będzie coś w rodzaju " przedmiot się zniszczył"

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

Bogdan18071958
#8 Zapaleniec#

Sprzedający twierdzi że to wina Allegro
@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Bogdan18071958 no i ma rację 😄

fff.jpg

________
Κώστας
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Bogdan18071958 przykro mi, że licytacja w której brałeś udział zakończyła się, sprawdziłam to w systemie i ta oferta została zakończona przez sprzedającego. Nie znalazłam informacji o tym, że sprzedający kontaktował się z nami w tej sprawie, więc nie rozumiem, dlaczego twierdzi, że jest to nasza wina. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Dlatego ze zawsze najlepiej zrzucić winę na innych.😊

oznacz moderatorów

kaliszaneczka-x
#15 Entuzjasta#

Jak Ty miałeś najwyższą ofertę to i tak wygrałeś. I możesz się wykłucać, zapłacić itp. Ale jak twardo napisze, że nie sprzeda bo nie ma albo odeśle kasę to tylko sąd Ci zostaje. Jeśli zaś zakończył wcześniej i normalnie sprzedał osobie, która wygrała to ma do tego prawo. Jest to w regulaminie allegro. Ja tak miałam nie dawno, że kobietka napisała, że zależy jej na czasie bo na prezent na urodziny męża. Więc powiedziałam, że jak na lokalnym wylicytuje za tyle i tyle to zamykam aukcje i wygra. I tak zrobiłyśmy 3 dni przed czasem. I tak więcej by nie dali....

oznacz moderatorów

vonNogay
#16 Inspirator#

Przedmiot się pewnie przestraszył niskiej wylicytowanej kwoty, upadł i uszkodził się.

oznacz moderatorów