anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Sprzedający wysłał link do oferty na komunikatorze, płatność tylko BLIK, czy to prawdziwa oferta?

Client:106930527
#2 Obserwator#

https://allegro.lokalniepay.pl/oferta/170171222047685085611023803403424440952  
czy ten link do oferty jest bezpieczny?

Dostałem od pana z Facebooka, aczkolwiek porównałem inne linki z ofert z allegro lokalnie, i różnią się.

Nie jestem pewny czy jest bezpieczny zakup.

oznacz moderatorów
626 ODPOWIEDZI 626

Client:40362645
#7 Wielbiciel#

 

Witam czy to ogłoszenie/link niżej, jest ze strony allegro lokalnie czy to fałszywa strona ? https://allegrolokalnie.index-19313.pl/oferta/547b4e20-75c0-4c5f-80ca-431ecb28a0d7

 

e-mail

oznacz moderatorów

Agent555
#17 Koryfeusz#

Fałszywa strona 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Probe oszustwa, kupujesz zalogowanym na Allegro- pamiętaj.

oznacz moderatorów

Client:40362645
#7 Wielbiciel#

Dziękuję tak myślałam Proszę innych aby uważali Basen z dachem  /kopułą to oszustwo 

oznacz moderatorów

Client:94326795
#1 Nowicjusz#

Zostałam oszukana przez Gabrielę [edycja] która wystawiła przedmiot na allegro lokalnie i gdy go kupiłam mówiła że wyśle pieniądze poszły a ja zostałam bez zakupionego produktu a ona mnie zablokowała. Co mogę w tej sytuacji zrobić ? 
dodam że nie wiem czy czemu tego zakupu nie mam w historii zamówień 

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Client:94326795 bo kupiłaś na podstawie fałszywego linka i strony 😞 zgłoś to na policję, allegro nic tu nie pomoże 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

Link który otrzymałaś nie prowadził do allegro tylko do fałszywej strony imitującej serwis allegro. 

Możesz się zgłosić na policję ale pieniądze niestety nie do odzyskania. 

oznacz moderatorów

Client:67247116
#7 Wielbiciel#

Cześć czy poniższy link jest prawdziwy? Bo próbowałam szukać artykuł na aplikacji allegro local ale mi nie wyszukało, a pani mi przesłała link przez **piiip** do tego produktu i nie jestem za pewna.. 

Allegrolokalnie.9x0q8f8.pl

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@Client:67247116 Oszustwo.

oznacz moderatorów

Client:67247116
#7 Wielbiciel#

Dziękuję bardzo za szybką odpowiedź! 

oznacz moderatorów

davidious1
#7 Wielbiciel#

Witam, kupiłem przedmiot który kosztował mnie dość sporo, przy płaceniu za daną rzecz coś mi się zawiesiło i nie mam danej rzeczy w zakładce kupione, ale pieniądze z konta zostały pobrane. Proszę o pomoc.

oznacz moderatorów

krejzole
#14 Krzewiciel#

Ktoś podesłał Ci link do kupnana na fałszywej stronie podobnej do allegro. Pieniądze nie do odzyskania.

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

Znalazłeś ogłoszenie na innym portalu a następnie dostałeś „link do allegro”? 
Jeśli tak było to nie ma dobrych wieści…

To nie był link do allegro tylko do fałszywej strony imitującej serwis allegro - zostałeś oszukany. Kasa nie do odzyskania. 

oznacz moderatorów

davidious1
#7 Wielbiciel#

Tak dokładnie było, znalazłem ogłoszenie na fb ale gościu zaproponował że może wystawić na allegro. Przy płatności myślałem że wdarł się jakiś błąd bo nie zapisało mi danego zakupu. 😡 co za ludzie niech się udławią tymi pieniędzmi.. dziękuję za rozjaśnienie sytuacji.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Zawiesiło Ci się ? a byłeś zalogowany na Allegro ?

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

dużo Cię trzepnął ?

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

Nie kupiłeś na allegro tylko na imitacji allegro zostałeś oszukany a kasy nie zobaczysz zostaje zgłosić 286kk na policji

oznacz moderatorów

emilpawlak
#7 Wielbiciel#
  • Witam kupiłem przedmiot ale nie mam go w zakładce kupione tylko potwierdzenie e-mailem przyszło co mam zrobić napisałem do sprzedającego aby się skontaktował i cisza żadnego odzewu proszę o pomoc.
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

Jeżeli  "kupiłeś" z podesłanego ci linka to zostałeś oszukany, jeśli nie zapłaciłeś to nie płać.

Jeśli kupiłeś po zalogowaniu się na swoje konto Allegro to zakup pojawi się w zakładkach będzie  status "oczekuje na zapłatę"

oznacz moderatorów