anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Sprzedający wysłał link do oferty na komunikatorze, płatność tylko BLIK, czy to prawdziwa oferta?

Client:106930527
#2 Obserwator#

https://allegro.lokalniepay.pl/oferta/170171222047685085611023803403424440952  
czy ten link do oferty jest bezpieczny?

Dostałem od pana z Facebooka, aczkolwiek porównałem inne linki z ofert z allegro lokalnie, i różnią się.

Nie jestem pewny czy jest bezpieczny zakup.

oznacz moderatorów
676 ODPOWIEDZI 676

serwis-texas
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

NipponShorty
#13 Ambasador#

@serwis-texas Albo co gorsza drugie oszustwo na tej samej ofierze 😕 mam nadzieje że nie.

oznacz moderatorów

serwis-texas
#21 Demiurg#

@NipponShorty 

Nie 🙂  zgadywałem ze to 13-tka, wczoraj była 13 za 900 zł. Myślałem że może nawet ta sama "oferta".

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

🙄

oznacz moderatorów

paulina8528
#1 Nowicjusz#

Już minął prawie tydzień od dokonania zakupu jako kup teraz na allegro lokalnie. Pobrało pieniądze blikiem ale potwierdzenia transakcji nie otrzymałam. Na następny dzień oferta zniknęła a ze sprzedawcą nie da się nawiązać kontaktu. Mam tylko link do tej oferty gdy była jeszcze dostępna. Czy jest szansa na odzyskanie pieniędzy ?

oznacz moderatorów

serwis-texas
#21 Demiurg#

@paulina8528 

Oj, oj, oj. Wklej link do oferty

oznacz moderatorów

Client:124236223
#7 Wielbiciel#

Kupilem przedmiot bez apilkacji alllegro lokalne   zrobiłem blika i nie dostałem paczki od 23 lipca ani potwierdzenia od sprzedającego 

 

oznacz moderatorów

drekenzes
#16 Inspirator#

A zakup przez podesłanego linka? Ostatnio wysyp zakupów przez strony udające allegro lokalnie z płatnością blika. Zazwyczaj pozostaje wizyta na policji i tyle.

_________________________________________________________
1.07.2024____Allegro ---> Kolekcje...RIP...
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Client:124236223 no i nie dostaniesz 😞  podałeś BLIK do wypłaty w bankomacie na fałszywej stronie 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

AGLOPRIMA2
#13 Ambasador#

@Client:124236223 znajdź różnicę, pierwszy link jest fałszywy
all_walek.jpg

 

oznacz moderatorów

marek030503
#7 Wielbiciel#

Witam. W piątek wieczorem zakupiłam domek drewniany dla dziecka na allegro lokalnym. Przy płatności wyszła mi tylko możliwość blikiem. Po Dokonaniu płatności zaczęło buforować tak jak by nie było internetu i wyrzuciło mnie ze strony. Pieniądze na koncie zostały zablokowane na poczet tej płatności a ja nie dostałam żadnego potwierdzenia zakupu. Ponadto pan sprzedający stwierdził że wystąpił jakiś błąd i proponował ponowny zakup. Ale doczekałam do dziś i okazało się że przelew poszedł do sprzedającego a jego oferty zniknęły z allegro. Jak mogę odzyskać teraz pieniądze. 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Bo to oszustwo, jak możesz zablokuj środki na koncie, inaczej już nie odzyskasz kasy.

oznacz moderatorów

marek030503
#7 Wielbiciel#

Środki już poszły i nie mogę zablokować dziś jadę do banku zapytać się czy można coś z tym zrobić 

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@marek030503 @Jak zerkniesz na potwierdzenie transakcji to najpewniej będzie to wypłata gotówki w bankomacie.

Możesz złożyć reklamację w banku ale szanse na jej uznanie są w zasadzie zerowe. 

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

Gdzieś tu był gość, który twierdził, że dla jego kolegi drugiego kolegi jego kolegi udało się odzyskać pieniądze i on tez odzyska ale już się nie odezwał 😎 więc proceder trwa w najlepsze i ludzie dalej szukają ofert na socjalu z zakupem na fałszywych stronach psełdolokalnie.

oznacz moderatorów

milka1234567890
#18 Luminarz#

Ile?

oznacz moderatorów

marek030503
#7 Wielbiciel#

1000 zł 

oznacz moderatorów