anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Sprzedający wysyła do mnie wiadomości po negatywnym komentarzu, gdzie mogę to zgłosić?

MAMY ROZWIĄZANIE!
Justmiko
#9 Pomysłodawca#
  • Witam. Po wystawieniu negatywnego komentarza, sprzedawca zaczął mnie nękać i wypisywać wiadomości na telefon. Proszę spojrzeć. Mam wrażenie że z tym człowiekiem jest albo coś nie tak albo mam do czynienia z jakimś dzieckiem na poziomie podstawówki. Sprzedawca to [edycja]. Mam jeszcze więcej zdjęć ale nie mogę dodacScreenshot_2021-11-12-14-13-00-758_com.facebook.orca.jpgScreenshot_2021-11-12-14-13-18-648_com.facebook.orca.jpg

      

    Screenshot_2021-11-12-14-13-03-997_com.facebook.orca.jpg

    Screenshot_2021-11-12-14-12-51-629_com.facebook.orca.jpg

oznacz moderatorów
35 ODPOWIEDZI 35
Justmiko
#9 Pomysłodawca#

IMG_20211112_172610.jpg

IMG_20211112_172621.jpg

IMG_20211112_172635.jpg

IMG_20211112_172644.jpg

IMG_20211112_172712.jpg

oznacz moderatorów
Newday5
#11 Animator#

Nie są widoczne, i nie wiadomo czy Sprzedawca to wysłał czy ty uszkodziłaś i oskarżasz Sprzedajacego. Jedynym dowodem nieuczciwości Sprzedawcy byłby protokół kuriera przy otwieraniu przesyłki. Skoro go nie ma oskarżenia mogą być bezpodstawne. 

W tej sytuacji nie możesz zadać blokaty czyjegoś konta.

oznacz moderatorów
Justmiko
#9 Pomysłodawca#

Przecież aby potwierdzić że to on mi wysyła takie wiadomości mogę podać jego numer telefonu przy jakiejkolwiek sprawie. No przecież ja jego telefonu w ręce nie trzymam i sam sobie nie pisze. 

oznacz moderatorów
mystery__box
#8 Zapaleniec#

Bardzo nam przykro iż rzuca Pan takie oskarżenia o nękaniu ponieważ nic takiego nie miało miejsca  . Zwłaszcza że wyglądało to zupełnie inaczej . A Pan aby się wylądować wystawia negatywne opinie. A teraz podaje dane wpływając na potencjalna sprzedaż za co będzie już niestety pozew za działanie na naszą szkodę.Nie robię tego aby zrobić na złość ale nie można kłamać a potem udawać że to sprzedawca jest ten zły i mieszać go publicznie z błotem  

oznacz moderatorów
Justmiko
#9 Pomysłodawca#

O czym ty piszesz do mnie teraz ? Mam wszystkie wiadomości od ciebie na telefonie mogę wysłać jeśli ktoś jest zainteresowany niech wszyscy zobaczą do czego jest zdolny ten sprzedawca na allegro. Począwszy od tego jak robił problemy ze zwrotem jak oskarżał kuriera. Musiałem allegro wzywać do pomocy. A dziś co ? Pisze i obraża moją rodzinę i inne rzeczy wypisuje. Ja tak jak pisałem nie zostawię tak tego. Wystarczy spojrzeć jak każdemu od którego dostać na allegro opinie odpisuje i obraża. Proszę spojrzcie na jego profil a zainteresowanych tą sprawą zapraszam na prywatna wiadomość podam wszystkie zrzuty z ekranu od tego człowieka 

oznacz moderatorów
mystery__box
#8 Zapaleniec#

Nie przypominam sobie abyśmy byli na "ty". Proszę wrzucać jeżeli taka Pana wola  -sprawa jest ponownie  kierowana na policję w poniedziałek 

oznacz moderatorów
Justmiko
#9 Pomysłodawca#

Bardzo czekam z niecierpliwością na rozwiązanie tej sprawy jestem bardzo ciekaw jak zachowa się taki typ człowieka który pisał wiadomości do mnie takich treści. Czekam zatem na dalszy rozwój sytuacji i proszę już mnie nie nękać na mój prywatny numer telefonu bo jest co pokazać w danej sprawie

oznacz moderatorów
mystery__box
#8 Zapaleniec#

Radziłbym douczyć się w kwestiach prawnych.

oznacz moderatorów
Justmiko
#9 Pomysłodawca#

Teraz mi o kwestiach prawnych piszesz a przed chwilą co innego na telefon.  Czy ja śnie ? Ludzie to się w głowie nie mieści z kim ma się do czynienia tutaj.  Za chwilę podrzucę więcej zdjęć z dzisiejszej rozmowy w której znowu sprzedawca obraża 

oznacz moderatorów
szymela54
Maestra

Zdaje się, że wart Pac pałaca. 🤔

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@Justmiko Teraz widzę ten komentarz. Absolutnie się niczego nie obawiaj, nic Ci nie grozi. Żadna policja, żaden sąd nic Ci nie zrobi, a sprzedawca tylko straszy. Gdyby nawet odważył się gdzieś to zgłosić, poniesie tylko koszty. Poza tym jego obraźliwą odpowiedź na ten komentarz zgłoś do Allegro pod ten sam link, pod który zgłaszałeś nękanie. Odpowiedź zostanie usunięta, a Twój komentarz pozostanie. 

oznacz moderatorów
Justmiko
#9 Pomysłodawca#

Ślicznie dziękuję za odpowiedź, oczywiście tak zaraz zrobię jak Pan radzi bardzo dziękuję

oznacz moderatorów
Newday5
#11 Animator#

W tych sms-ach nie ma żadnych gróźb, to jedynie  twoje insynuacje, niestety. 

oznacz moderatorów
Newday5
#11 Animator#

W którym miejscu odpowiedz Sprzedawcy była obraźliwa? 

oznacz moderatorów
aragil
#15 Entuzjasta#

@Newday5 Teraz kiedy sprzedawca zgodnie z prawem domaga się usuniecie komentrza albo zwrotu przedmiotu za który kupujący otrzymał POK jest to stalking, nękanie  I obrażanie kupującego.😃

oznacz moderatorów
Newday5
#11 Animator#

Dokładnie tak. A na webinarze Allegro Jakość Sprzedaży - prowadzący zalecał w przypadku negatywnej oceny - ROZMOWĘ z kupującym> Zatem Rozmowa jest jedną z Zasad Allegro jako najlepszy śposób w konflikcie. Dla rozmowy niegdysiejsze Allegro stwórzyło Dysküsje. Dziwi więc  z rozmowy czynienie przestępstwa> 

 

oznacz moderatorów