anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Sprzedający zaproponował zakup poz Allegro, gdzie mogę to zgłosić?

jancioscar
#8 Zapaleniec#

kotlet_czesci użytkownik chciał mnie zmusić do przesłania pieniędzy na jego konto bankowe i nie pozwolił mi kupić od niego towaru poprzez Allegro.
w końcu umówiliśmy się przez czat allegro, że wyśle ​​mi towar, który miał dzisiaj dotrzeć na Słowację, a dzisiaj napisał mi, że ma TYDZIEŃ urlopu.
Mam nadzieję, że Wy, inni sprzedawcy, nie robicie tego samego ze swoimi klientami.
Jak zgłosić to negatywne doświadczenie zespołowi Allegro, niech oni się tym zajmą?

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

LEW433
#21 Demiurg#

@jancioscar Nie rób takich rzeczy, jest to zakup poza Allegro i nie chroni Cię allegro, czy wyśle?

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@jancioscar Cześć. 🙂 Przykro mi, że spotkała Cię taka sytuacja! Prześlij mi proszę zrzuty ekranu, na których widać będzie propozycję sprzedaży poza Allegro z widocznym loginem tego użytkownika. Zrzuty możesz przesłać tutaj na Gadane lub przez https://allegro.pl/pomoc/kontakt 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

jancioscar
#8 Zapaleniec#

Dzień dobry, ok, wypełnię formularz. ale nie mogę tam umieścić żadnego zrzutu ekranu. Mogę jedynie opisać zaistniałą sytuację. jak tam umieścić zdjęcia?

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@jancioscar w tym formularzu, opisz proszę problem, podaj login sprzedającego i numer oferty, zrzuty nie będą konieczne. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@jancioscar co to znaczy nie pozwolił Ci kupić na allegro ? klawiaturę Ci zabrał ? jak nie chciałeś po za to było zrobić kup tera i czekać na paczkę 😄

Gościu ma dobre opinie, a że koszty sprzedaży rosną i to masakrycznie to kombinują 🙂 

Dla przykładu ja ze sprzedaży mam zarobione 350 zł a allegro 1400 zł , chyba nie ma potrzeby pisać nic więcej 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

jancioscar
#8 Zapaleniec#

żartujesz sobie. a jeśli nie wiesz jak handlować, lepiej zostaw to innym osobom.
chodzi o to, że Allegro też musi złożyć wyrazy szacunku. **piiip** również musi złożyć wyrazy szacunku.
gdybym miał przesłać pieniądze danej osobie z góry na konto, prawdopodobnie bym je stracił.

oznacz moderatorów